Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek nevezik azt amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nevezik azt amikor azt érzed, hogy a másik aki rádnéz lát téged?

Figyelt kérdés

:-)

Ez így viccesre sikerült, de van az az érzés hogy valaki rádnéz, akit nem vagy csak alig ismersz és mégis mintha mindent tudna rólad, mintha teljes egészében látna és értene téged.

Ezt az érzést minek nevezik?


2015. szept. 9. 22:14
 1/10 RRR ***** válasza:
tutajos érzésnek
2015. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megdöbbenti. Aztán az ember nem nyugszik, főleg egy kíváncsi nő, és csak rájön, hogy hol a turpisság a "gépezetbe":D
2015. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik lélektársi kapcsolódásnak, ha kölcsönös a te részedről is ez az érzés.
2015. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég volt mára a drogokból.
2015. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Menj haza gyakori reszeg vagy :D

A kerdesre valaszolva, akkor ereztem ezt amikor eloszor talalkoztam a fiuval aki tetszett. Ramnezett es teljesen zavarban voltam, olyan volt mintha mindent tudna :"D

2015. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsíros kenyérnek.
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Avatarban használták ezt a kifejezést, kb. "érezlek".
2015. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
WTF???
2015. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ikerlélek vagy ikerláng. Ezekkel a szavakkal rá tudsz keresni a neten. Csodálatos dolog!
2015. szept. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Blade Bone ***** válasza:
Nekem elsőre Chuck Norris jutott eszembe, tudod, "ha te látod, ő is lát téged. .. ." :D
2015. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!