Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek segitett abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek segitett abban, hogy valakit elfelejtsetek, hogy tudatosan kerultetek, amennyire tudtatok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,csak enyhitette felerosodott és atment idealizalasba;-£))
2015. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ kérdező, hogy fiú vagy-e, vagy lány. Másképp dolgozza fel a két oldal a helyzetet.

Voltam már olyan helyzetben, amikor azt hittem, hogy az illetőt nem tudom elfelejteni, ebben az esetben csak fellángolás volt, de ezt akkor nem lehetett tudni. Ez régebben volt.

Aki felé most vagyok, itt meg nem számít, hogy nem látom, vagy nem tudom mi van vele, akkor sem tudom elfelejteni. Nem érdekel más nő, mivel amióta megismertem, azóta egyszerűen úgy vagyok, hogy senki más nem érdekel. Ha nem gondolok rá egy darabig, akkor is előbb-utóbb eszembe jut, sőt inkább rám tör. Pedig én férfi vagyok, viszont teljesen komolyan gondolom a dolgot, lassan más fél éve megy ez az állapot. :(

Szóval hiába kerülöm, ha minden nap eszembe jut, és nem tudok másra nézni, mert hiányzik.

2015. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az segitett sokat h ot nem erdekeltem, igy atvaltottam agyi funkciora es most mar nem erdekel. Nem szabad olyan szeker utan futni... Idopazarlas, a magad eletebol veszel el, mindenkinel van jobb, ezt kell az agyadnak betaplalni talan
2015. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamennyire segített, hogy nem láttam, és nem tudtam róla semmit sem, de aztán pont emiatt elkezdett hiányozni, és ugyanúgy rajta járt az eszem, hogy vajon mi van vele, mit csinál stb.

De biztosan többet segít ha kerülöd, mintha tartanád vele a kapcsolatot.

21/L

2015. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem,nekunk nem.10 eve ismerjuk egymast,a legjobb baratom es 8 honapja mar h eloszor beszeltunk rola h ez tobb,de vannak tenyezok amik miatt ez (talan csak egyenlore) lehetetlen hogy mukodjon.probaltuk kerulni egymast,nem beszelni sehol,felvaltva tiltottuk egymast kozossegi oldalon de semmi.csak erosodik nem mulik el :/
2015. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!