Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek mennyi idő szükséges ahhoz h elfelejtsétek a csajt akinél nincs semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
ha minden nap látjátok akkor mennyi idő után felejtitek el, vagyis már nem éreztek iránta semmit? (mert a csajnál nincs esélyetek, vagy mert csak féltek lépni) volt már ugy hogy belementetek egy kapcsolatba csak hogy elfelejtsétek a csajt akit szerettek? (sikerult?)
2013. jún. 1. 08:50
 1/3 anonim válasza:
szia én 2 éve szerelmes vok a csajba de semmi esélyem sincs nála és nem birom elfelejteni és igen nagyon sok kapcsolatom volt de csak rontott a helyzeten ://
2013. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rövid idő alatt. Nekem legalábbis nem csak a külsejétől lesz valaki vonzó vagy sem. Aki sz*rik rám, az jóval kevéssé vonzó, ergo hamar elfelejtem mint csajt.

Akinél félek lépni (kistini korom óta nem volt ilyen), ott meg kivárom, hogy erőt tudjak venni magamon, és lépjek. Nincs értelme elfelejteni valakit, akivel meg se próbáltam.

És végül nem, nem jövök össze olyannal, akit nem is szeretek, csak azért, hogy "felejtsek". Egyrészt értelmetlennek látom az ilyen kapcsoaltot, másrészt nem vagyok akkora genyó, hogy így átb*sszam meg kvázi eszköznek használjam a másikat.

2013. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso ivaszat soran
2013. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!