Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj egy olyan embernél aki bekönnyezik attól ha azt mondják neki, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés

Teljesen zavarba jön, hullat pár könnyet, eltakarja az arcát.


Párkapcsolatban, de még az eleje.

pár hónap.


2015. szept. 11. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szeret valaki mást, és az sajna nem az akinek a szeretleket mondja.
2015. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval magyarul: valaki másé a szíve, és még nem heverte ki az illető hiányát. De nem azé aki neki a szeretleket nyomta.
2015. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túlérzékeny.
2015. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki volt ehezve erre a kolcsonossegre, es most meghatodott, hogy megkapta.
2015. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hangozzék akármilyen nyálasan is, a szeretetre, elfogadásra való vágyódás mindenkiben benne van. Azonban sajnos vannak olyan is, akiknek ez valamilyen módon nem adatott meg, hiába szerette volna mindig is. Így ha megtalálja azt, aki szereti, akkor bizony ilyen reakciót is kiválthat.
2015. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja lehettünk együtt a párommal, amikor velem is megesett ez. Már 1-2 hónappal előtte kimondtuk egymásnak a 'bűvös' szót, viszont akkor döbbentem rá, hogy igen, tényleg mindent megtennék érte és tudom, hogy ez fordítva is igaz. Eléggé zavarba jöttem a pityergéstől, pláne, hogy a barátom nem értette az okát először:)
2015. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor először bújhattam össze szorosan az exemmel, kicsordult...

Én előtte nagyon sokáig vártam egy kis szeretetre... csak egy kicsit... azt hiszem életem legboldogabb napja volt. Szóval megértem.

Miért ilyen fura az, ha valaki meghatódik?!

2015. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még csak kb fél éve ismertem a mostani barátomat, és nem voltunk együtt, de egy buli után lekéstem az utolsó buszomat és nem volt pénzem taxira, úgyhogy nála aludtam.

Akkor ideges lettem, mert én már eléggé belé voltam zúgva, aztán hozzám bújt, és elmondta a "titkát", hogy szeret. Akkor én is sírtam. Ez ilyen.

2015. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!