Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen válaszokat várnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen válaszokat várnak, akik azt kérdezik egy másik embertől, hogy milyen társat keres?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintét. Én például ebből tudom eldönteni, hogy a másik tényleg tudja, hogy milyen társat keres, vagy pedig "mindegy, csak legyen már végre valaki". Emellett pedig el tudom dönteni, hogy tényleg engem keres-e, vagy mást. (Az nem baj, ha magasan van a léc, sőt... kifejezetten értékelem, ha valakinek elvárásai vannak a potenciális társával szemben.)
2015. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, őszintét, de konkrétan mit? Mert vannak ezek a sablon válaszlehetőségek, amik sok emberre ráhúzhatók (kedves, hűséges... stb.), amikkel én soha nem tudtam igazán mit kezdeni, mert oké, de ez csak egy váz, de nem ettől lesz valaki számomra kiemelkedő mondjuk. Nem tudom, más hogy van ezzel.
2015. szept. 11. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazást.
2015. szept. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!