Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra mitöl lesz jó nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mitöl lesz jó nö valaki?

Figyelt kérdés

A nyáron mellékállást vállaltam, így sikerült összespórolnom 100 ezret az alap keresetemen felül, amit teljesen magamra fordíthattam. Felújítottam a teljes ruhatáram, vettem pár drágább kozmetikumot (testápolás, hajápolás), minöségi parfümöt. Szemüveges vagyok, így kontaktlencsét is beszereztem, bár munkába nem hordhatom biztonsági okok miatt.

Elkezdtem zongorázni tanulni, valamint nyelveket, hogy ne csak külsöleg javuljak valamit.

Viszont mèg így is kevésnek érzem magam, nem látom, hogy hú, de jó nö lennék.

Az alakom nem szorul komolyabb változtatásra, 3-4kg van rajtam max plusszba, sokat mozgok munkában.

Alapból átlagosan keresek, havi 15 ezret tudok magamra költeni, szóval szegény sem vagyok.

Mit kéne még tennem, hogy jó nönek érezhessem magam?

Mi kell az ápoltságon és a müveltségen túl még?


21l


(Nem magyar a telefonom menüje, így nincs rajta hosszú ö)


2015. szept. 12. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok amiket leírtál, teljesen függetlenek attól, hogy mennyire jón nő valaki. Engem nem érdekel, hogy egy nőnek milyen ruhái meg kozmetikumai vannak. Tök hidegen hagy, hogy milyen zenét tanul, mennyit keres, vagy hány nyelven beszél, nem ezektől lesz jó nő valaki.

Nekem sokkal inkább az tetszik, ha kedves, intelligens, humoros, kiegyensúlyozott, szép úgy ahogy van(mindenféle szépészeti eszköz nélkül is), és kell valami +, valami egyedi vonzerő, amivel megbabonáz(általában a szemével), számomra ilyen a jó nő.

2015. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!