Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állíthatnám le a fölöttem lakó srácot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem akarja észrevenni, hogy én nem akarok tőle semmit. Volt már mikor arra értem haza, hogy egy doboz bonbon hevert az ajtóm előtt. Tudtam, hogy ő volt az, de úgy csináltam mikor találkoztunk, mintha nem is emlékeznék rá. A bonbont azért megettem. Meg volt, mikor a ház előtti kertet csinálta, és fölfelé jövet becsöngetett egy szál rózsával. Elfogadtam, de aztán be is csuktam az ajtót. Meg egyszet volt a téren valami zenés lóf_sz, és oda is elívott, hogy menjünk el megnézni, de arra is nemet mondtam, viszont ő elment megnézni és visszafelé hozott nekem kürtös kalácsot (tudja, hogy a kedvencem). Szóval már kezd az agyamra menni, én nem akarok tőle semmit, hogyan értethetném meg vele, ha az egyértelmű NEM-ből nem fogta föl??
2015. szept. 12. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%

Ha baj van a laptopoddal, azért csak tudod kihez fordulj, mi?

Ne csicskáztasd ingyen, ha természetben nem akarsz fizetni, fizess pénzben.

2015. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én nem aakrtam ingyen, kérdeztem hogy mennyibe fog kerülni, azt mondta hogy semmit nem fogad el. És akkor csak erősködtem hogy de, akkor veszek kávét neki vagy valami, de azt se fogadta el, azt mondta szívesen segített.
2015. szept. 12. 21:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha majd 30 eves kielt kva leszel ferj nelkul mert senkinek se kellettel vissza fogod meg sirni ezt a rendes sracot.
2015. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Neked a szembe szomszéd tetszik,akinek van barátnője, inkább sóvárogsz az után,aki nem lehet a tiéd, ahelyett,hogy esélyt adnál a másik srácnak. Nem hinném,hogy sokat veszíthetsz. Két nap múlva azt szeretném olvasni,hogy összejöttél a bonbonos sráccal, és nagyon jól megvagytok!
2015. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vagy, ha végkép nincs erre esély,akkor ne fogad el tőle a virágot, ne edd meg a bonbont, hanem vidd vissza, és magyarázd el neki, hogy nem akarsz tőle semmit.Ja az már nem megy olyan könnyen igaz? :)
2015. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés provokáció...
2015. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy az ajtó előtt hagyott, FEL NEM CÍMKÉZETT (úgy értem, hogy rajta cetli, hogy kitől) bonbont megetted, az oké teljesen. Azért na... Ha a kukába dobod, azzal se vagy előrébb, mert Ő NEM LÁTTA VOLNA. Viszont a gazt nem kell elfogadni meg a kürtöskalácsot se, akkor se, ha a kedvenced. Az oké, hogy lehívtad a laptop miatt, erre a reális reakció a felső szomszédtól, hogyha két hét múlva elfogy a cukor/tej akármi, akkor lekopog hozzád, hogy kérhet-e egy kicsit. Nem az, hogy ennyire rád hajt. De ha elfogadsz tőle minden szärt, akkor ez NEM EGY NEM, hanem egy "MAJD". Ha nem fogadod el, az lesz a nem. Ez inkább olyan, mintha kéretnéd magad, persze hogy egyre jobban nyomul.
2015. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na, ma lakógyűlésen találkoztunk, és a végén megmondtam neki kerek perec, hogy sajnálom, ha félreérthető voltam, de én nem akarok tőle semmit, és ne hozzon többet semmilyen ajándékot. Remélem megértette..
2015. szept. 15. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!