Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tahoság egy lánynak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tahoság egy lánynak azt mondanom, hogy sminkkel jobban néz ki? Szóvaliinkább sminkelje magát bátran!

Figyelt kérdés

Meg láttam egyik ismerősöm smink nélkül, 10 percig azt néztem mi van aza arcával.

Hát nem volt aminkelve. És nem nézett ki jól!

Tahoság megmondani, hogy inkább sminkelje magát?



2014. márc. 27. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Te meg sűrgősen szerezz be egy nyelvtankönyvet
2014. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel leplezetten közlöd vele, hogy ronda.
2014. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a retekbe jössz te ahhoz, hogy megmond ki mit csináljon a kedvedért?
2014. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát valahogy máshogy fogalmazz...
2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem tudja ezt ő is, ha eddig mindig sminkelt. Egyébként igazad van, mert minden lány sokkal jobban néz ki sminkkel, de ezt jobb ha nem mondod nekik. Amelyik rájön, az örülhet, aki meg nem, az majd siránkozik, hogy miért tartják rondának, mert előbb-utóbb, úgyis leesik neki.
2014. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!