Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen felfogásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ilyen felfogásom?

Figyelt kérdés

Most nincs barátnőm, volt 2, de még egyikkel sem volt szex.

A minmap gondolkoztam azon, hogy ha összejönne egy csajjal, és már nem lenne szűz, akkor kicsit fura lenne vele, mert bennem lenne aza tudat, hogy előttem már ki tudja kivel szexelt....

Nh, most.. csak én gondolok ilyenekre?XD, de szerintem ez 1 kicsit hülyeség, de mégis...


2010. márc. 12. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
el kell hogy keserítselek, a legtöbb nővel így lesz az életedben, mindenki csak az elsőig szűz tudod...
2010. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, szomorú de a legtöbb nővel így lesz, de ha átpártolsz a pasikhoz, ott is
2010. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
ez baromság, nem várhatod el minden nőtől, hogy neked tartogassa a szüzességét, és ha mondjuk már 40 évesen jössz össze valakivel, akkor is csak szűz csajokkal leszel hajlandó????
2010. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Úgy gondolod, hogy minden nőnek elöször veled kell szexelnie?
2010. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de az én fejemben is ott szokott motoszkálni a gondolat, ha nem szűz pasival hoz össze a sors, hogy vajon kiben "járhatott" már.
2010. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek az a baja, hogy nem tudja kivel (milyen "jött-menttel") feküdt le a csaj, nem?
2010. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valakitől meg kell tanulnod a csíziót, és azt szűz lány nem fogja tudni megmutatni.

Szerintem nem az a fontos, hogy hány partnere volt vknek, hanem az, hogy miért szexel: csak puszta élvezetből, vagy a kapcsolat bizonyos fokán a gyengédség és a szeretet kifejezésére.

Várhatsz a nagy Ő-re, és tartogathatod magad neki, de ne utasítsd el a szex lehetőségét, ha egyébként minden szempontból megfelelő potenciális partner a lány, akivel hosszú távra is terveznél akár, csak azért, mert már nem szűz. Nem a szex miatt fogod szeretni őt, hanem a szex egy fontos eszköze lesz, hogy kifejezd a szeretetedet iránta.

Légy becsületes azzal a lánnyal, akivel összejössz, ismerd meg őt, mielőtt ágyba viszed, tudd meg, miért volt együtt az előző barátjával. Gondold végig, hogy ha csak élvezetből, együtt tudsz-e élni azzal a gondolattal, hogy összeveti a teljesítményedet máséval, vagy az a lány úgy látja-e, a szerelemtől lesz jó az ágyban vk.vel.

Mondd el neki, hogy te még nem voltál senkivel - és hogy fontos neked, hogy szeretetből tedd meg, nem a puszta vágy kedvéért. És hogy tőle is hasonlót vársz el.

A lányoknak az első alakalom nem nagy élmény, mondhatni, nem egyszer kellemetlen is. Nekem szűz volt az első pasim, nem is volt túl nagy élmény, pedig szerettük egymást, de nem tudtuk pontosan, mit is keressünk, és zavarban voltunk. Két éves kapcsolatom ért véget ezzel a szexszel.

Nem azt mondom, állj meg egy "hatos úti" nő mellett, és szedd fel, hogy némi tapasztalatra tégy szert, hanem azt mondom, ne utasítsd el, akit érzelmileg és fejben szeretsz, csak mert már nem szűz. Meg fogja tanítni, hogy mindkettőtöknek jó legyen, sőt, még sztem kicsit hálás is lesz neked, ha érted, mire gondolok :).

Sok sikert!

2010. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Összejössz egy csajjal. Akkor gondolom dumáltok is. Simán megkérdezheted, hogy hány pasival volt, ha akar, akkor mesélhet is róla még. Megtudhatod, hogy ki járt ott. Én bizti elmondanám egy pasinak, hogy hány sráccal voltam, mennyire volt komoly, stb. Ha járunk már egy ideje, akkor igazán tudhatja.
2010. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van!

Én is így vagyok vele!

Ezért jó csak azzal lefeküdni, akivel teljesen biztos vagy a kapcsolatotokban. És persze olyannal jönni össze, aki ugyanígy gondolja. Tehát mindkettőtöknek a másik lesz az első, mert mindketten megtartottátok az igazinak a szüzességeteket. (Egyébként hány éves vagy?)

2010. márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

ésakkor mivan ha szexelt már mással?

temeg már csókoltál más nőt. most akkor ettől is undorodni kéne?

2010. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!