Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért azonosítom a szexet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azonosítom a szexet a törődéssel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évben kiléptem egy több éves kapcsolatból, ahol lelkileg és fizikailag is terrorban voltam, és azóta folyamatosan akadnak férfiak az életemben. Ebben az évben az illető akivel most kavarok a 9. Viszont azt kezdem észre venni magamon, hogy elkurvulok. Egyszerűen akarom, hogy megtörténjen a szex, hisz csak akkor érzem azt, hogy igenis törődnek velem, hogy engem akarnak, csak szex közben érzem teljesnek a kapcsolatot vagy a kalandot, egyszerűen egy puszta ölelésből nem tudom elhinni, hogy tényleg szeret az illető vagy engem akar. Mi lehet a baj? Miért csak a testi érintkezésben lelem meg az örömöt? Mit tegyek, hogy ne legyek egy büdös ribi? Mert nem akarok az lenni, de valahogy mégis a szex az amitől jobban érzem magam, vagy azt, hogy kellek a másiknak. Alapvetően egy tanult, intelligens tartanak, de ettől úgy érzem magam mint valai otromba teremtés aki csak elcseszi az életét.
2015. szept. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg egy komoly kapcsolatot?


Esetleg jövőd is lehet a férfival, kapsz lelki törődést is pl. megbeszélheted vele a problémádat, stb, és rendszeres szex is van, anélkül hogy "elkurvulnál".

2015. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyszerűen nem tudom komoly kapcsolatra adni a fejem, félek. Ráadásul az emberek többsége nem is akarna kezdeni velem.
2015. szept. 13. 12:40
 3/6 omba ***** válasza:

Nem az emberek többségének kell veled élni, egy épp elég.

A kilenc pasi is sok egy kicsit, de főleg az a baj, hogy úgy élsz, ahogy nem akarnál.

Pont a szex az, amiről nem lehet eldönteni, hogy tényleg fontos vagy-e neki, vagy csak éppen üríthetnékje van.

2015. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Először fejezd be ezt hihetetlenül negatív és ostoba ideológiát, amit magadban kialakítottál (nyilván társadalmi nyomásra)a sokat, vagy sok partnerrel szexelő nőkről. Sokat, sok partnerrel szexelni nem gáz vagy undorító.

Nyilván valami kisebbségi komplexusból adódik ez nálad, aminek érdemes lenne megkeresni a gyökereit. Egyébként simán lehet valamilyen apakomplexus is, megfelelési vágy, vagy a szar kapcsolatod korábbról.

2015. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kilenc pasi nem azért sok, mert kilenc, hanem azért mert átlagban másfél hónap, az meg pont nem elég semmire.


"jobban érzem magam, vagy azt, hogy kellek a másiknak. "

Persze, hogy kellesz a másiknak, de hát csak ennyire - vagyis igazából nem kellesz.


Vagy tán a korábbi testi-lelki terror alóli felszabadulás... mint a gólyatáborban a szülői szigor alól felszabaduló szűzkislányok elqvulása.


Az a rossz kapcsolatod az első komoly volt?

2015. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és azt hogy seítetek és nem hurrogtog le.

Igen az volt az első komoly. Abban vesztettem el a szűzességem, de a közepétől folyamatosan bántott és féltem kilépni.

2015. szept. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!