Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves srác vagyok, a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves srác vagyok, a szerelmem 38 éves, a szüleim nem fogadják el Őt, pedig már 4 éve együtt vagyunk, mit tegyek? Feleségül akarom venni,4 év minket igazol.

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal voltam, amikor megismerkedtünk, de szerelem volt mindkét részről.

Azóta is együtt vagyunk, és tudom, hogy szeret. Ezt érzi az ember, meg különben mi a fenéért lenne velem? 17 voltam, nem volt se munkám, se pénzem, önmagamért volt velem.

Neki van egy kis lakása, és munkája, amit enyám nem képes elfogadni.

A párom jóslással foglalkozik, de nem tudom, mi ebben a rossz? Nem átver embereket, tényleg ért hozzá, ez az élete. Évek óta visszatérő vendégei vannak, ha csak összevissza kamuzna, nem jönnének vissza Hozzá annyian, és főleg nem fizetnének neki ezért.

A lényeg, hogy ő egyedül fenn tudja tartani a lakást, önmagát, és engem is támogat.

Anyám is volt már ebben a lakásban, de mindenfélét kitalált, hogy itt kosz volt, rendetlenség, pedig korántsem annyira gyászos a helyzet. Nem eszünk a padlóról, de nem is vagyunk büdösek.

Anyámnak már az is büdös, hogy dohányzunk, szóval ezt nem lehet neki megmagyarázni. Emiatt neki büdös a lakás is, de akkor szerinte a fél világ büdös.

4 éve mellettem van a Párom, és én is mellette. Úgy érzem, megérett a kapcsolatunk arra, hogy továbblépjünk.

Szeretjük egymást, együtt képzeljük el az életünket.

Anyám nem hajlandó elfogadni ezt.

Az életkora, a munkája, és minden egyéb miatt.

Pedig nem mi vagyunk az első pár a világon, akiknél van korkülönbség. És ez nem jelenti azt, hogy szakítani fogunk.

17 év korkülönbséggel is lehet ez egy sírig tartó boldog szerelem. Illetve csak lehetne boldog, ha az anyám ellenségeskedése nem keserítené meg az életünket.

Miért nem az a fontos neki, hogy én boldog legyek?

Ő önző módon csak saját magát nézi, hogy neki nem felel meg a Párom. De ki fogja az én érdekeimet nézni, ha a saját anyám se???

Tényleg nem lehet elfogadni, elhinni, hogy szeretjük egymást, ha 4 éve kitart mellettem a Párom egy ilyen anyós ellenére is? Hiszen ha csak játszott volna velem, akkor azt nem ennyi éven át tette volna, és főleg nem csatározott volna az anyósával, ha nem szeretne engem.


2015. szept. 13. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Te most dolgozol?
2015. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tudná megakadályozni az anyád az esküvőt?
2015. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21 éves vagy, házasodjatok össze, ásó, kapa, nagyharang, legyetek nagyon boldogok!
2015. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, ez most a jósnős kérdés párja :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Micsoda mesterkélt trollal van dolgunk :D

2015. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajmán 4-es, csak körüljárja több szempontból a kérdést :)
2015. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez a kérdés nem az enyém (a linkelt kérdés kérdezője vagyok), aki ezt kiírta csak szórakozik velem szerintem. Hol lehet ezt jelenteni? Az én kérdésem valós probléma, ez nem tudom micsoda.
2015. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
És miért nem költözöl oda?
2015. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Az látja jól, aki azt írta, hogy csak körüljárom a kérdést.

Valóban, próbálom más irányból megközelíteni.

Semmiféleképpen nem volt célom szórakozni senkivel.

Ami engem bosszantani szokott, az az, amikor valaki szemellenzőt visel, és nem hajlandó saját magán kívül mást is figyelembe venni.

Nekem az ilyen ember önző, gonosz, hisz senki más nem érdekli, csak saját maga.

Lehet, hogy hihetetlen, de a célom ezzel a kérdéssel csak a segítség volt.

Hogy meglásd, erre mit válaszolnak.

HOgy megtudd, itt már nem anyukát kell első helyre sorolni, hanem egy felnőtt férfi boldogságát.

Eljött az idő, amikor el kell őt engedni.

Ha jelenteni akarod, hát jelentsd, de számomra ez is csak azt bizonyítja, hogy senki más véleménye nem érdekel, csak a magadé, nem tudod elfogadni azt a választ, amely nem egyezik a tiéddel, szerinted csak neked lehet igazad, senki másnak.

ÖNZŐ ember vagy, csupa nagybetűvel.

Továbbra sem a sértegetés a célom, csak annyi, hogy próbálj meg elgondolkozni ezen, és nézd, az emberek nagy része ugyanazt gondolja. Hogy a gyerek nősüljön meg, legyen boldog. Fogadd el. Akkor is, ha fáj. Ez már nem rólad szól.

2015. szept. 14. 19:03
 9/10 anonim válasza:
Kérdező, ezzel nem segítettél, az lett az eredménye, hogy mindenki azt hitte, hogy kamu a kérdésem.
2015. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem hitte azt mindenki, mert ott is, és itt is kaptál több rendes választ.

mármint itt nem te, de közvetett módon mégis.

a lényeg, hogy mindkét szemszögből a fiúnak adnak "igazat".

2015. szept. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!