Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok, élettársak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok, élettársak! Mennyiből éltek havonta?

Figyelt kérdés

Mennyi az össz. bevételetel, és ebből mennyi megy el kiadásokra? Tudtok félretenni, vagy ha marad is elköltitek? ELégedettek vagytok a helyzettel?

(Akinek nem tetszik a kérdés, az legyen szíves nem kommentálni, csak az válaszoljon, aki a kérdésre akar.) :)


2015. szept. 13. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

220.000 a bevétel.


Kiadások 130.000ft. csak a hitel!!!!


Akkor ott vannak még a számlák is.


És egy gyerek.


Nehéz nagyon :(

2015. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én keresek 165 ezret, a férjem keres 115 ezret. (Plusz bónuszt szoktam én kapni évente 2x, a férjem 2 éve nem kapott már, de hátha majd idén... :) )

Szóval 280 ezer a bevételünk.

A kiadásunk: lakbér, rezsi, telefonok, bérlet, kaja összesen kb. 140 ezer ft.

Úgyhogy pont a keresetünk fele megy el.

A maradék 140 ezerből 25 ezret lakástakarékba fizetünk, 10-15 ezret meg elteszünk, ezt leginkább csak úgy, cél nélkül, hogy bármi történik legyen.

A maradék 100 ezret pedig költjük utazásra, ruhákra, szórakozásra, illatszerre stb. mikor épp mire, megveszünk mindent, amit akarunk.


Háát, én nem vagyok valami elégedett, kevésnek érzem, de remélem pozitívan fog változni a helyzet, a párom most továbbképzésre jár, ha elvégzi remélhetőleg többet fog kapni, én pedig a munkahelyemen "elbírálás alatt állok", lehet áthelyeznek egy másik részlegre, ahol többet keresnék, de ezek még egyik sem biztos, de nem bánnám, ha legalább az egyik összejönne, mert jobb lenne többől gazdálkodni.


22N, 32F házaspár vagyunk

2015. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 250-et keresek, a párom jelenleg munkanélküli.

Rezsi 40 ezer plusz kaja , összesen 100 havonta

A maradék nagy részét eltesszük, autóra gyűjtünk.

28 N és 32 F

2015. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

110 ezres keresetek? Anya rokkant nyugdíjasként kap kézhez 80-at, apa pedig ugyanennyit keres a munkahelyén a bérleten kívül.

Egyesek elég jól élnek. Ja én nálunk is van hitel. :(

2015. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Én 120 körül keresek, asszonynak ott a gyes meg a családi, meg egy kiadott albérlet, így van havi kb 270.000.- forintunk.

Rezsi, kaja 150 böl megáll bőven.

Sajnos ő kezeli a pénzt mert hülye voltam, így egy forintunk nincs hó végére...

Ha rajtam múlna 50 et röhögve eltennék havonta.


Ő viszont azt is számonkéri ha 10.000.- et el merek magamra költeni...


Nem sokáig lesz ez már így...

Vígan meg lehetne ennyi pénzből élni. Mégis minden hónap utolsó hetében már nyavajog, hogy semmire nincs... meg pár forintot kell beosztania fizuig, stb...


Rohadt kíváncsi lennék mire költi. Főleg, hogy se ruhát se cipőt nem vesz. Se sminket se semmi ilyesmit... még panaszkodik is, hogy ilyenekre nem akar pazarolni.

Még ha 100.000.-ft ot elköltene a 2 gyerekre meg magára havonta akkor is kéne maradnia valaminek...


Nevetséges.


Jó sok év után mostanában kezdett el telelenni a tököm.

2015. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
46%
Szüleim 1.000.000 Ft-ot hoznak haza és kb. 500-700 000 megy el.
2015. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most éppen 230.000 kettőnk keresete egy hónapban.

Ebből most (amíg nincs fűtés) kb. 70 ezer megy lakhatásra, télen több, akkor megvan 90 is. Albérletben lakunk, ebben az is benne van, meg a közüzemi számlák. Még ezen felül elmegy 35 ezer bérletekre meg előfizetésekre (tv, net, telefonok), meg ebédbefizetésre (van egy iskolás gyerekünk). Szóval összesen 105-125 ezer körül van az összes fix kiadásunk.

Úgyhogy 100 ezer körül marad a mindennapi költségekre, ebből jól megvagyunk, jut mindenre, amire szeretnénk, de félretenni nem nagyon tudunk.

2015. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kettonk keresete 1 million felul van, de kulfoldon elunk ugyhogy nem mervado:-))


Mindig marad, de egyikunk sem tesz felre, altalaban elkoltjuk (en gyorsabban, a ferjem nyugisabb ezen a teren:-)))

2015. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kb 160at keresünk, hitelmentes a lakás, de így is nehezen jövünk ki, mert nagyon sok a fizetnivaló. Semmit nem tudunk félretenni, kb 0-ra jövünk ki.
2015. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy bunkóság belekérdezni más témájába, de engem inkább az érdekel, hogy kajára, vegyiárura, szóval "mindennapi" bevásárlós témára mennyi megy el vajon a válaszolóknál, mert azt szinte mindenki beleveszi az egyéb kategóriába. Nálunk arra megy el a legtöbb, pedig nem járunk étterembe, nem főzök drága dolgokat, sokszor csak alap dolgok vannak itthon. :/


Szóval nálunk 250-270 a bevétel, attól függ, párom épp mennyit dolgozik (nekem fix a 90 körüli), lakásra elmegy kb. 100ezer, hitel-telefon-net jellegű egyéb számlákra 70-80ezer, a maradék pedig elfogy a hónapban. Így leírva marha soknak hangzik, hogy kettőnknek 100 a kaja, fürdőbe-konyhába ami kell havonta, és spórolni szerintem csak ezen lehet. Szóval engem inkább az érdekelne, hogy ezt a részét hogy osztják be mások. :)

2015. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!