Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm mindent velem...

A barátnőm mindent velem fizettet. Nagyon kellemetlen a szitu. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm (én is lány vagyok) mindig velem fizettet a boltban ha egy csajos estéhez bevásárolunk. Egy kosárba pakolunk, és ami neki kell azt is az én cuccaimhoz egybe pakolja ki a szalagra, a végén persze csak áll és várja h én fizessek mindent, az ő cuccait is, pedig tudja, hogy én se vagyok eleresztve. Kérdeztem tőle, hogy külön vagy egybe fizessük? Erre csak azt mondja, hogy egybe, vagy ha ÉN úgy gondolom akkor fizetheti Ő külön a saját cuccát. Hát most erre mit mondjak neki? Tök kellemetlen az egész szitu. Egyszer kétszer szívesen meghívom pár dologra, de hogy folyton ez van.. Eddig inkább kifizettem, aztán kész, hogy ne legyen ebből probléma, de most már kezdem unni, hogy fejős tehénnek néz. Mit mondjak ha legközelebb ilyen szituációban vagyunk, és nem akarja fizetni a cuccát? megbántani se akarom.
2013. ápr. 14. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pakoltok a szalagra, válaszd szét az ő cuccait, tegyél közzé elválasztót, és akkor nem kérdés, h külön fizettek.

Ez nagyon gáz, h ezt csinálja.

2013. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért bonyolítod?? Ha mentek vásárolni automatikusan fogj meg 2 kosarat. Az egyik nálad, a másikat add a barátnőd kezébe. Ha mondja hogy elég 1 kosár akkor nyugodtan lehet mondani neki, hogy

"-nem, nem... legyen csak kettő.. Így te is azt veszel amit akarsz és én is.. Úgysincs most sok pénzem"

Téma lezárva.. Majd kapcsol---

2013. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oké, de az is annyira kellemetlen.. :S Az egész úgy gáz ahogy van.
2013. ápr. 14. 16:34
 4/16 anonim válasza:
kellemtlen ha nem te fizeted a barátnőd cuccait? mondd meg neki, hogy nem vagytok olyan anyagi helyzetben, hogy te fizess neki. vagy megérti vagy nem, de ez így nem normális
2013. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

megértem, hogy kellemetlennek érzem, én is így lennék ezzel.

de igaza van a többieknek, viszont szerintem azt kéne, hogy a szalagnál választod szét a cuccokat, hátha akkor még ő kerül gáz helyzetbe mert nem vitt elég pénzt :) ha akkor kéri, hogy fizess mondd, hogy csak ennyi pénzt hoztál, vagy el kell számolnod a szüleidnek és nem tudod kifizetni, akkor majd visszapakolja :)


nem szabad hagyni az ilyeneket...

2013. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Fizessetek külön!! Ez nem is kérdéses. És ne neked legyen kellemetlen, ez rá nézve terhelő, de nagyon...
2013. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Én ezt nem értem hogy a lányok miért nem tudják az ilyen dolgokat megbeszélni egymással. Ha a haverommal megyünk vásárolni akkor megbeszéljük mindíg hogy ki fizet és ha nem tudunk megeggyezni akkor nem veszünk semmit.
2013. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát milyen barátnők vagytok ti, ha még ezt sem "mered" felhozni előtte?
2013. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kellemetlen, ne legyél ennyire teszetosza.

Ahogy mondták, ragadj meg két kosarat, végy elválasztót, és ha mondja, hogy fizetheti ő az ő cuccát, akkor egyszerűen mondd neki, hogy egyrészt így lenne normális, másrészt jó lenne, mert nem vagy te sem eleresztve.


U.i.: nem a barátnőd, csak azt hiszed, hogy az...

2013. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha megbeszélnéd vele? állítólag barátnők vagytok... meg nehogymár neked legyen kellemetlen. de ha nem vagy képes semmit sem tenni, akkor meg is érdemled, h így kihasznál.
2013. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!