Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyha megismertek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyha megismertek egy olyan fiút aki kedves megbízható de viszont impotens az mennyire befolyásolja a kapcsolat illetve a szakítás esélyét?

Figyelt kérdés
Légyszives kort is írjatok és priviben is válaszolhattok.

2015. szept. 15. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Haaaat....nem vagyok alszent. A szex igen is szerves resze egy kapcsolatnak. Szoval.....problema lenne..de mondjuk erre a problemara mar sok mindent kitalaltak.
2015. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, feltéve ha nem hajlandó tenni ellene és elmenni kivizsgálásra, és ha kell egy pszichológus segítségét is kérni.
2015. szept. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha beletörődik, és nem keres megoldást a problémára, garantáltan össze sem jönnék vele, nem adnék esélyt szexmentes kapcsolatnak.

Ha keresné a megoldást, akkor tudnék várni, és segíteném, támogatnám, hogy megoldódjon.

2015. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... őszinte leszek, eléggé. Nekem fontos a szex egy kapcsolatban, mert elég szexuális természetű ember vagyok (és kifejezetten igénylem a vaginális szexet).
2015. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Három (a lányok szemében) rossz tulajdonságot írtál, mire számítasz így?
2015. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

5.:lehet, hogy te megkeseredett vagy és a nőkre mutogatsz a saját sikertelenséged miatt (tudod, más szemében a szálkát, magadéban a gerendát sem...), de a kedvesség és megbízhatóság még mindig jótulajdonságok.

Viszont az impotencia nagy probléma, a szex az egyik alapköve egy jó kapcsolatnak.

Köpködhetsz ötödik hozzászóló, de ha egy nővel együtt lennél, neked is a szex volna az egyik legfontosabb és nem hiszem, hogy örülnél, ha semmi ilyesmiben nem lenne részed.

20/L

2015. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen hisztis rinyagépeket, mint az ötöske. :)

Amúgy sajnos valószínű, hogy én is szakítanék, vagy, ha már az elején közölte, akkor alapból össze sem jönnék vele. Számomra a szexuális és az érzelmi oldal egyformán fontos egy kapcsolatban, nem akarnék olyannal lenni, aki bármilyen okból kifolyólag csak az egyiket tudná nekem nyújtani.

19/L

2015. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én örülnénk egy ilyen fiúnak,

mert szex nélkül is lehet élni!


Érdekesen alakulnak a kapcsolatok

Akinek impotens kell annak nem impotens jut,

akinek meg nem impotens kell,annak impotens lesz a pasija!


Sajnos én nekem mindig a szexmániás férfiak jutnak,akiket hamar dobnom kell!

2015. szept. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!