Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit jelent az férfinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelent az férfinál, ha megszakítja velem a kapcsolatot, aztán újra keres hónapokkal később? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még ősszel, tél elején ismerkedtünk, de nem találkoztunk élőben, csak skype-on beszéltünk, meg felhívtuk egymást, sms-ek és facebook. Tervben volt a találkozás, de mire aktuális lett volna, elkezdett kevesebbet keresni, minden ok nélkül. Szóval tél végére már alig beszéltünk, (elvileg mert az exe, akivel akkor nem olyan régen szakítottak, bekavart) kb havonta kétszer, akkor is csak semleges dolgokról. Azelőtt mindig flörtölt, megdicsérte a külsőmet meg mondta, hogy milyen jó, hogy más vagyok mint a mostani lányok stb, de ezek is eltűntek. Gondoltam, hogy nincs túl az exén ezért nagy nehezen túltettem magam rajta. Sokat sírtam emiatt, mert nagyon szimpatikus volt, mindig remekül elbeszélgettünk, nagyon hasonló személyiségek vagyunk. Aztán úgy alakult, hogy mikor már kb nem is beszéltünk, megismerkedtem a mostani barátommal és randizni kezdtünk. Mivel a másik sráccal már alig beszéltünk, facebook-ról tudta meg ezt. Azonnal letiltott mindenhonnan szó nélkül. Szóval így ment ez egészen mostanáig, már beletörődtem, hogy sose értem meg, mi a baja, de most megint bejelölt facebook-on, derült égből villámcsapás módjára. Szerintetek mit akar? Egyáltalán mi ez, amit csinál? Írjak rá, hogy megkérdezzem, hogy ez mi volt, vagy hagyjam, hátha magától ír? Bocsánat a kisregényért.
2015. szept. 16. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű. Vissza az exhez majd amikor az nem jött össze gyorsan begyűjti az esélyeseket. Biztos ezt akarod?
2015. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazabol nem ertem, sztem csak egy hulye, vagy azt csinalja, amit nekem is kellene: ha nem foglalkozik veled akkor te jobban akarod, sok csaj olyan, mint egy kutya.
2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félreértitek, én nem akarok már tőle semmit, nálam ezzel az 'akcióval' elvágta magát. Csak azt szeretném tudni, hogy ezt miért csinálja. 2-es, pedig hidd el, ez inkább nagyon negatív, pont hogy lenullázta az esélyeit.
2015. szept. 16. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki a kérdést?
2015. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez az első alkalom, hogy kiírtam ezt a kérdést, de köszönöm a teljesen haszontalan válaszodat, ami nem is rám irányul.
2015. szept. 16. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, szerintem az se kell, hogy érdekeljen, miér csinálta. Amúgy szerintem megsértődött, mert "vele párhuzamosan" egy másik fiúval ismerkedtél, akivel végül össze is jöttetek. Valószínűleg kiváncsi, hogy mi van veled, túltette magát a sértődésen. Te semmiképpen ne írj rá! Miért is tennéd? Ha akar valamit, majd ír. Ha válaszolsz, és ennyire érdekel a dolog, akkor megkérdezed tőle. De te ne írj rá, mert azt gondolná ezáltal, hogy téged még mindig érdekel.
2015. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kamuzol
2015. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os. Csak azért érdekel, mert nekem fontos a kapcsolatok lezárásánál, hogy tudjam az okokat. Mondjuk azt nem mondanám, hogy 'párhuzamosan' ismerkedtem, mivel mire találkoztam a barátommal, addigra már kb egy hónapban egyszer beszéltünk pár szót. De értem mire gondolsz, én is erre tippeltem főként.

Persze 61%, egy anonim oldalon jobb dolgom sincs, mint hazudozni.

2015. szept. 16. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem véletlen írtam a párhuzamos ismerkedést idézőjelbe. Én hasonlóan voltam: hosszú ideig leveleztem egy lánnyal, mire nagy nehezen össze tudtunk hozni egy találkozót. Megbeszéltük, hogy találkozunk még, de mindig volt kifogása. Aztán képbe került a lány, aki azóta a feleségem. Tettem egy utolsó próbát, de hiába, így hagytam is a fenébe. Hónapokkal később törölt ki iwiw-en. Gondolom, akkor jutottam eszébe, és nézte meg, hogy azóta már van is valakim.
2015. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, kábé ugyanerre a kérdésre már tegnap is válaszoltam. Nomindegy.


Ne minket faggass, hogy ő mit gondol.

KÉRDEZD MEG TŐLE!

2015. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!