Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem szokatlan ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem szokatlan ez?

Figyelt kérdés
A barátom 26 éves, én 23. Egy hete jöttünk össze. Nem találkoztunk minden nap, de amikor együtt vagyunk. Jól kijovunk egymással. Viszont mostanában nem is láttam, elég ok az, hogy focit néz? Most vannak a nagy meccsek... Szerintetek ez elég ok arra, hogy hanyagoljon?
2015. szept. 16. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt szokták mondani, hogy kinek mi fontos, arra van ideje...
2015. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "mostanában"? Egy hete vagytok együtt.
2015. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Előtte is találkoztunk már, és osszejartunk
2015. szept. 16. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban focibzi, akkor teljesen normális :D Egy hete vagytok együtt, mit vársz?
2015. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hülye...


Aki szerint normális, az se normális. Mit lehet azon nézni különben is órákig azt sem értem, na mindegy. Amúgy meg akkor miért nem nézik közösen? "Nézik". Ha már a kapcsolat elején fontosabb a foci, semmi jóra nem számítanék a későbbiekben. Jól van hogy nem minden nap találkoznak, de ha ilyenért mondanának le egy találkozót... Aztán én sem érnék rá. Sürgősen interneteznem kéne.

2015. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hanyagolás akkor, ha megbeszélitek a talit, és lemondja mert jujj foci és jujj haverok. Neadjisten szimplán el se megy, vagy ha elmegy, leráz tíz perc alatt random indokkal.

Ha előre szólt, hogy cica, most program van, találkozzunk később/holnap, akkor semmi gond nincs vele. Egy hét után sem. Attól még, hogy szerelmes, nem kell, hogy feladjon mindent, amit előtted szeretett. :)

2015. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!