Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér ez egy férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér ez egy férfi-nő barátságba? Nektek nem szokatlan?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm, akivel az elmúlt fél-egy évben nagyon jól összebaratkoztunk. Aztán valami történt, elkezdtem hozzá vonzódni, aztán egyszer rákérdezett, mondván, hogy érzi. Leültünk beszélgetni, kiderült, mindketten többek vagyunk egymásnak baratnál, de nem lenne okos dolog kapcsolatot létesíteni. Nagyon sokat van távol, azt mondta így ez távkapcsolatban nem menne úgy sem. Szépen ment minden tovább, nem foglalkoztunk vele. Most pár hónappal később megint előjön a téma, még mélységesebben beszélgetünk, de tartja a véleményét. Számomra a szokatlan, hogy hirtelen kitalálta, hogy találkozgassunk, szervezzünk közös programokat.Olyan kedves dolgokat tesz, amiből nagyon érezteti, hogy figyelmes velem, fontos vagyok.


Miért van ez, ha nem akar semmit?


2015. aug. 23. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem akar semmi többet egy dolog. Nekem ebből az jön le, hogy jelenleg nem lesz belőle több, maximum csak ha a helyzet változik. Nem te írtad, hogy mindketten többek vagytok egymásnak barátnál? Na pont ezért teszi, amit tesz.
2015. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
100%
egy barátságba az fér bele, amit a benne lévők "beleférősnek" tartanak... Nincs mindennek definíciója... Náunk anno ennél jóval több is belefért... Igaz mi össze is jöttünk... De akkor még csak barátok voltunk...
2015. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztán barátságba nem fér bele. Mert ez már nemcsak barátság, hanem vonzalom.

Férfi nő barátságba az fér bele, ami azonos nemű baráttal is elképzelhetőnek tartasz.

2015. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Félig meddig egyetértek a harmadik válaszolóval... "az fér bele, amit azonos nemű baráttal is elfogadhatónak tartasz." Vagyis a kirándulás a közös programok, a sokat vagyunk együtt, az ölelés, ez mind belefér.

Az más kérdés, hogy amúgy valószínű, hogy többet érez. Nekem amúgy szimpatikus, hogy ilyen reálisan látja a dolgot. A távkapcsolatok legtöbb esetben nem működnek. Valószínű, hogy egy szép barátságot nem akar elrontani egy rossz kapcsolattal. Úgy gondolom ez azt bizonyítja, hogy fontos vagy neki.

2015. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos vagyok neki. Többször elmondta, hogy soha nem tudna nekem hazudni, minden nőből ki van ábrándulva, de én más vagyok, képtelen lenne fájdalmat okozni nekem.
2015. aug. 23. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyat mond nekem, hogy ahogy hozzá értem, hatással vagyok rá
2015. aug. 24. 22:10
 7/7 omba ***** válasza:

Olyanokat én is mondhatok bármikor, ha örülsz neki.

De mitől ez a hirtelen változás?

Kitette a nője?

2015. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!