Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki az igazat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki az igazat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki tetszik,de én neki nem.. ezért kamu fészet csináltam és ott beszélgetek vele.. kezd megkedvelni.. elhívott randira,becézget és mondta is,hogy bejövök neki belsőleg,közben beszélgetek vele a saját fészemen és gyanakszik is,hogy én vagyok a kamu fészes.. persze tagadtam,de már nem bírom valahogy el kellene neki mondani.

Hogyan tegyem? (tudom elég buta dolgot csináltam)


2015. szept. 17. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hazugsággal kezdeni valamit, azért eléggé gáz!!


Mondd meg neki őszintén, aztán vagy otthagy, mert hazudtál neki és becsaptad, vagy tovább folytatódik minden, mint eddig.


Kislány, tetteidért vállald a felelősséget! :)

2015. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek igazából mi értelme? Belegondoltál már, hogy csak hülyét csinálsz magadból? Ez nagyon kellemetlen lesz neki is és neked is.
2015. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öö...de nem értem, ha te nem tetszel neki alapból, de a kamu profilon lévő lány igen, azzal te mivel vagy előrébb?
2015. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
tényleg felesleges volt létrehozni ezt a kategóriát.
2015. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj.


Nekem is tetszett egy srác középsuliban, az az évi október 23-ai műsorban el is felejtettem az egyik kis versemet (több is volt) mert pont észrevettem a többi diák között.


Aztán így elmeséltem, hogy miért hagyott ki az agyam és egy srác akivel jóba volt odavitt engem, hogyha tényleg tetszik akkor beszéljek vele és ne várjak, mert annak nincs értelme.


Oda is mentem és valahogy kialakult közöttünk a vonzalom. Elkezdtünk ismerkedni és végül ő volt az aki elhívott, hogy menjünk el ketten valahova. Aznap össze is jöttünk. Nem randizgattunk, egyszer elmentünk valahova és már úgy jöttünk haza, hogy együtt vagyunk.


Ennek lassan 4 éve és azóta sincs semmilyen probléma a kapcsolatunkban.


De ez a kamu face elég gyerekes húzás volt, ha az nem lenne jobbak lennének az esélyeid, de így is az lesz a legjobb ha elmondod, hogy te vagy az és ezek után semmilyen hátulütő nélkül próbálod jobban megismerni.

2015. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!