Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel minden tökéletes, szeretem, vele akarom leélni az életem. Tervben van esküvő, gyerek, házvásárlás, minden :)

Új munkahelyem van, és a főnökömnek úgy néz ki, tetszem, és el akar vinni kávézni. Pontosabban nem hívott el, csak mondta, hogy bármikor elmenne velem, bár úgy gondolja, hogy én nem mennék el vele..


Na most. Ez a pasi nagyon jó pasi - de engem ilyen szempontból legkevésbé sem érdekel. Tehát vagy ezt kellene tálalni neki finoman, mégiscsak a főnököm. Vagy pedig azt, hogy kávézhatunk egyet a munkahelyünkön, ha szeretne, szigorúan kollegiális alapon :) Egyébként nagyon kedves, szimpatikus, de nem akarok tőle semmit.

Csak félek, hogy ha ezt nyíltan így a fejéhez vágom, akkor annak nem lesz jó vége.

Ti mit csinálnátok? Egyértelmű elutasítás vagy egy kávé - csakis a munkahelyen? Hogy mondjam el neki?


Erre gondoltam: Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, jól esik. De van párom, és nem szeretnék kellemetlenséget


Ez nem olyan esetlen?? :D


2015. szept. 17. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Úgy is szex lesz a vége, aztán kapsz jó kis fizu emelést és apu otthon nagyon fog örülni neki, és hallgatni fogsz a sírig.
2015. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mind ezt mondják....szeretem, ő életem értelme, nem élet az életem ha nem vele élhetem, meg tőle akarok gyereket ésatöbbi unalmas szöveg :)

Előbb utóbb ebből lesz valami :)

2015. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Az együtt kávézást egyértelmű nyitásnak venném ezek után.

Amikor nálunk volt ez a csajom nem kérdést írt ki,hanem egyből elmondta nekem,pedig fele ennyire sem volt egyértelmű a helyzet.Én pedig bementem pár alkalommal a munkahelyére "megmutatni" magam.12 év konditerem 10 év boxedzés és szépen lekezeztem mindenkivel,váltottunk pár szót és konkrét fenyegetés nélkül is lejött mindenkinek,ha valaki a nőmre mer hajtani annak komoly következménye lesz.És mindenki vette is a lapot,plusz a csajomnak is nőtt a státusza mert látták,hogy komoly kapcsolatban van és a palija sem valami lúzer akinek el lehet csatlizni a nőjét,plusz esélyük sincs velem szemben semmilyen szinten,mert magas izmos domináns adonisz vagyok.

2015. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
iszonyat hülyén hangzik
2015. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.! Ez tetszik, azt hiszem, ez lesz a megoldás :) És még magyarázkodnom sem kell :) Eddig nem voltam ilyen helyzetben még, ha valakitől nem akarok vmit, akkor megmondom neki, ha megsértődik, ha nem.

De mégis csak a főnököm, és új vagyok. Nem akarok bunkó lenni, de nem is akarok tőle semmit - szeretném, ha ezt egyértelműen tudná.

2015. szept. 17. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

2#


Arról már lemaradtál ezek szerint mikor azok akik így gondolják tényleg ahhoz mennek hozzá és tőle lesz gyerekük. Nem lehetetlen.


Nem mennék el vele kávézni, de nem is lennék feszült emiatt. Csak lazán.

"Vágd a fejéhez", lássa, hogy határozott vagy, mert ha nem akkor nem fog érteni a szép szóból és megint megkérdezi. Ha sanszos, hogy kirúgna akkor óvatosabban közelítsd meg, de ne fogadd el, ha elfogadnád lehet félreértené.

2015. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogja a fejéhez vágni, mert ahhoz még rutintalan. Kell egy kis tapasztalat, hogy hogyan hárítson egy ilyen közeledést - ami kétségkívül nehéz.


Kávézásba ne menj bele.

2015. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Semmiképp nem megyek el vele. Hála isten ma semmi hasonló jelet nem mutatott, talán elfelejti :) De ha nem, hétfőn a párom jön értem :)
2015. szept. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!