Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam egy szereny pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy szereny pasi tudtara, hogy tetzik es lepjen valamit?

Figyelt kérdés
Eszre vettem, hogy tetszem neki. Nem mindig egyertelmu sajnos, de nem egy nyomulos fiu. Kb mindenkivel joban van, nevetgel. Kiveve velem, nem igazan tudunk komunikalni hisz leetoseg sins sok es min ketten feszultek leszunk ha veletlen hozzank szol a masik. Nem akarok kezdemenyezni, de beegni sem ha esetleg megsem vagyok olyan szamara mint o nekem. Tip? Fontoss lenne,mert egyszeruen nem tudom kivetni a fejembol :( Nem vagyok bekepzelt de sok pasinak tetszem es nem ertem hogy pont o miert ilyen.
2015. szept. 18. 18:20
1 2
 1/11 opened paradise ***** válasza:
100%

Aki akar valamit,az lépjen.

Ne tőle várd.

2015. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy férfi!
2015. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tul no vagyok ahoz. Egyebkent en jobban felek tole, mint o. Valoszinu ezt is erzi , ezert kerdezem, hogy mit tegyek. Meg akarom neki hagyni a lezdemenyezest hiszen ugy jobb neki is, de gondol szuksee lenne nemi biztatasra, amit nem tudok hohyan tegyek. Az hogy nezem az eddig semmit nem ert. Par szembe nezes es mosolyon kivul igazan semmi nem volt. Olyan benak vagyunk mint a filmekben es csak elbizonytalanit folyamatosan az egez. Azert kosz
2015. szept. 18. 18:41
 4/11 opened paradise ***** válasza:
Mosolyogj rá hosszan és kérdezd meg utána,hogy meddig kell folytatnod ahhoz,hogy elhívjon már valahova.
2015. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Teccő gecó, köll kóla?"
2015. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerekek ez komoly kerdes lett volna :)))) Tenyleg
2015. szept. 18. 19:07
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Komolyan mondtam :D

Nekem tetszene,ha valaki eztel indítana.

2015. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:
*ezzel
2015. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

neki nem

hiszem. Nem olyan o nagyon udvarias es sutem hulyenek nezne , mert alig ismer.

2015. szept. 18. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Hívd el beszélgetni, sétálni. :) igen, ma már ilyen világban vagyunk. Merj lépni, mert nem tudhatod mekkora boldogságot szalasztasz el! :)

Beszélgessetek sokat, bármiről!

24/F

2015. szept. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!