Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan lányok (elég sokan), akik irreális módod ráhajtanak egy szépfiúra és ha pofára esnek, akkor kikelnek maukból és a oltogatják a szerény fiúkat, hogy nincs rendes pasi?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen ismerősöm van, akik nem topcsajok de mindig a suli legjobb pasijaira repülnek rá és szinte mindig pofára esnek. Utána rinyálnak, csúnyán beszélnek, kikelnek magukból és ha pl közeledik hozzájuk a rendes pasi megvígasztalni, akkor rondán lepattintják. Van sok ilyen lány, vagy csak én vagyok ilyenekkel körülvéve?
2012. jan. 9. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
fogadjunk te is a tökéletes nőkre mászol rá
2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért egy pasi elkezdi r*bancozni az összes nőt, mert nem tudott felszedni egyet.
2012. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem tökéletesek, mert a jó pasik visszautasítják őket. De nekem megfelelnek.
2012. jan. 9. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekik viszont te nem felelsz meg. Ennyi. Nem értem miért olyan érthetetlen ez. Mindenkinek más jön be.
2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amit leírtál, igaz. én is így látom. De hogy lehetsz ekkora puhapöscű???

most mit vársz? azt hogy vigasztaljunk, és mondjuk azt, hogy jajj végre egy rendi pasi, és hogy írjunk privit, és neked dobjuk oda magunkat??? vagy azt várod, hogy mindenki helyeseljen, és mondogassa, hogy jajj mennyire igazad van? attól neked jobb lesz?? fogadd el, ez a helyzet, te is minig a jobb csajoknál próbálkozol, sosem adnád lejjebb, nem kezdenél ki egy molett, vagy rondácska lánnyal. Itt rinyálsz csak, és ez szánalmas. Az élet kemény, ez van. Hisztizni az ovisok szoktak 18/L

2012. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca.. ***** válasza:

hát azért mert ha az előző barátnőd pénzéhes volt akkor egy ideig te is puffogsz hogy juj pénzéhes k.rvák mind... nem igazságos, de hát ez van...

vagy az a nagyobb problémád hogy miért nem rád repülnek rád, miért kell nekik a legjobb? gondolom látnak esélyt hogy összejön a legjobb, ezért próálkoznak. ez meg érthető, a választáshoz joga van mindenkinek, neked is.

2012. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, de fordítva is ez a helyzet. Sok csávó és csaj nem látja magát reálisan, ez a gond. Meg a makacsság, nem engednek az igényeikből. Én is elítélem, hogy a másikon vezetik le a csalódottságot. A csajok is inkább beledöglenek, de nekik a legjobb, legmenőbb kell (tisztelet a kivételnek, akik tudják, hogy kinél van reális esélyük). Srácok terén ugyanez. Tanulni sosem fognak belőle.
2012. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
istenem.. hogy mekkora egy szánalmas társaság ez a gyakori kérdések.. tisztelet a kivételnek....
2012. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!