Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan kapcsolat ami nagyon sok nehézségen megy keresztül tartósabb lesz?

Figyelt kérdés

Eddigi tini kapcsolataim során mindig azt hallottam mindenkitől hogy úgysem lesz tartós és én nem hittem senkinek mégis így lett.

A jelenlegi kapcsolatom viszont nagyon sok nehézségen ment keresztül, nagyon kilátástalan volt minden, szinte semmi esélye sem volt annak hogy valaha is tartós lehet, pedig az első pillanattól úgy éreztük hogy egymásnak vagyunk teremtve. Most végre sok szenvedés után összeköltöztünk (eddig 100km-es távkapcsolatba voltunk). Már együtt élünk 4 hónapja és minden tökéletes. Soha sem voltam még ilyen boldog. Szerintetek ezek után több esély van egy tartós kapcsolatra?

20/L


2015. szept. 18. 19:09
 1/5 Blade Bone ***** válasza:
Én nem kötném a nehézségeket össze a tartóssággal, mert a nehézség jelenthet rosszat is, pl veszekedéseket stb.. Szóval ezt így nem. De mivel jól működik a kapcsolatod, szerintem nincs miért aggódnod. :)
2015. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani,mert lakva ismerszik meg az ember.

Hogyan megy az együttélés, az a lényeg.

Nem attól lesz tartósabb egy kapcsolat,hogy nehezen tudtatok összebútorozni.

Amúgy sok boldogságot nektek :)

2015. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen jellegűek a nehézségek, illetve, hogy valóban meg akarják-e oldani a párok, vagy menekülnek ill. szőnyeg alá söprik. A közösen megoldott problémák, nehézségek erősítik a kacsolatot, hiszen közös sikerélményt hoznak.
2015. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tuti.

Lehet utána jön rá az egyik fél, hogy jesszus ez nekem nem kell inkább keresek mást.

2015. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azok voltak a nehézségek hogy úgy volt hogy ki fok költözni a családjával külföldre mert teljesen tönkre mentek miután az apja elhagyta őket és tesójával még mind ketten tanultak. Házukat is elvesztették, majdnem utcára kerültek, alig tudtunk találkozni, és úgy volt hogy kb választania kell hogy velem marad és nem segít a családjának ők meg mennek az utcára vagy együtt megoldják és engem hanyagol. Végül rengeteg munkával oldottuk meg hogy mindenkinek jó legyen. Mindketten suli mellet éjszaka dolgoztunk, majdnem az egészségem rovására ment a kimerültség. Már elájultam napközbe minden bajom volt, de elég pénzt tudtunk gyűjteni és most együtt élünk, és a családja is kimászott a nehéz helyzetből. De minden pillanat megérte. Bármit megtennék érte.
2015. szept. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!