Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30as parok! Mennyit költötö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30as parok! Mennyit költötök magatokra havonta?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy egy par honapos gyerek mellett mennyit költötetek magatokra? Most jön a baba, a párommal mindketten 200-200.-ezret keresünk havonta(külföldön) es most meg kiderült hogy terhes vagyok, de örülünk neki csak en egy kicsit felek az anyagiak miatt! En terhesen nem dolgozhatok igy hát csak 200ezer lesz a havi bevétel (a páromé) es abbol 100ezer a lakber + szamlak. Meg még együnk, es gondolom en a babanak kezdetben eleg sok minden kellesz.. en nem tudom hogy fogjuk tudni ezt megoldani. A parom most nagyon orul de az anyagiak persze eszebe se jutnak. Es nem az, nem vagyok egy onimado egoista de magunkra semmi penz nem maradna.... mivel még csak egy honapos vagyok arra gondoltam még nem hagyom ott a munkam hanem dolgozok es felreteszem a penzt az egeszet hogy valamivel jobb legyen... de meddig lehet dolgozni terhesen? Egyáltalán lehet?? Nagyon elvagyok most keseredve. A szülés után mennyi ido utan lehet ujra dolgozni?? Nem is tudnam kire hagyni a babat csak akkor tudnek dolgozni ha ovis lenne.. Istenem el nem tudom kepzelni azoknak az eletet akik még rosszabb anyagi helyzetben vannak! Légyszives adjatok tanacsot es irjatok le hogy ti mit csinalnatok.

Mikor nektek megszuletett a baba mennyit koltotetek ra havonta? Es magatokra mennyi penz jutott?

Lehet hogy meg sem kellene tartani ezt a babat hanem inkabb gyujteni penzt es utana. Meg mondom oszinten beszeltunk mar a babarol o nagyon szeretne mar gyereket mivel 28 eves en 21. A valaszokat elore is koszi


2015. szept. 18. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

100 rugóból simán ki lehet jönni. Ez a pozitív dolog.

Az viszont negatív hogy fiatal vagy és ahogy érzem a párod nyomására vállaltatok gyereket mert te erre még nagyon nem állsz készen ahogy kiérzem az írásodból.

2015. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!