Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Korábban munkanélküli felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban munkanélküli feleségek! Többet költötök magatokra, amióta megint dolgoztok?

Figyelt kérdés
Mire fordítotok nagyobb összeget?
2014. okt. 25. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Persze.

Előtte csak ami legszükségesebb, azt vettem. Ruhát, cipőt, ha kellett meg ilyeneket.

Most már akár plusz ruha, plusz cipő, könyvek, elektronikus kütyük, stb...

2014. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki volt munkanélküli az tudja, hogy előszőr az ember nem magára költ.
2014. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

2# attól függ milyen helyzetben volt munkanélküli. Mondjuk, ha én lennék a férjem 120 ezer forintos fizetése mellett munkanélküli akkor nyilván nem költenék magamra először, de lehet még másodszor és harmadszor se.


De ha anyám lenne a nettó 690 ezer kereső apám mellett munka nélküli, akkor csak több ideje lenne vásárolni magának dolgokat.

2014. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából emberfüggő, az én párom baromi sokat keres, mégis csak minimált költöttem magamra, amikor nem volt munkám.
2014. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Mikor nem dolgoztam kb semmit se vettem magamnak. Esetleg tusfürdőt, tampont, de amúgy próbáltam nagyon low costos lenni. Azóta meg, hát ég is föld, ruhák, cipők, kozmetikumok, sminkek, parfümök...
2014. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
3 Ha lyukas a gyerek egy pár cipője, evidens, hogy a gyerek új cipőt kap. pl. De ez csak egy kiragadott példa a sok közül. Be lehet helyettesíteni kabáttal, nadrággal, pulcsival-vagy élelemmel.
2014. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Ha lyukas a gyerek egy pár cipője, evidens, hogy a gyerek új cipőt kap. pl. De ez csak egy kiragadott példa a sok közül. Be lehet helyettesíteni kabáttal, nadrággal, pulcsival-vagy élelemmel."


Mondjuk, amit én írtam, ahhoz ennek nem köze van, de köszi.

2014. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, pl. nem kell néznem, hogy a kedvenc csokim akciós-e, megvehetem bármikor. Vagy olyan cipőt veszek amilyen tetszik nem számít mennyibe kerül.
2014. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, előtte szinte a legszükségesebbekknél is bűntudatom volt, mert nem mertem költeniogy kijöjjünk a pénzből..

Tehát ruhát is csak akkor ha nagyon muszáj..

Most is akkor veszek ha kell, de nem veszélem le magam,mhogy nem is kell az móst annyira..

2014. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen. Én az öltözködésből, szépségápolásból vettem vissza (elég sokáig nem volt jövedelmem, illetve akadozott, hol igen, hol nem, hol igen, csak nem fizettek ki mégse, stb.), ruhát egyáltalán nem vettem, csak időnként kaptam/örököltem, azt hordtam. A hajam visszafestettem az eredeti színére, onnantól csak néha vágtam a végéből és ennyi. A sminkelést teljesen elhagytam.

Amikor lett fix munkám normális fizetéssel, szépen apránként elkezdtem újra csinos ruhákat venni, sminkcuccokat, ápolószereket (előtte csak tusfürdőt, olcsó sampont és gyógyszertári arckrémet használtam), a hajam is újra befestettem. Korábban a szórakozást is minimalizáltam, semmi buli, színház, sörözés, maximum egy teára hívtam át a barátaim és ennyi, most ezekre is újra telik. Jó érzés :)

2014. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!