Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti mennyit költötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti mennyit költötök magatokra havi/éves szinten? Volt hogy a férjeteket zavarta, hogy többet költötök a kelleténél?

Figyelt kérdés
Itt ezekre gondolok: körmös,fodrász,ruházkodás,sport,hobbi és egyéb
2015. márc. 4. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Körmöshöz nem járok, fodrászhoz kéthavonta. Sport, hobbi nem kerül sokba. Tehát semmi extra. Ruhákat szeretek nagyon vásárolni.

Egyedül a ruháknál jegyezte meg, hogy már nem kéne több, bár inkább azért, mert nem férnek el :D

Anyagiakat nem teszi szóvá, hiszen dolgozom, normálisan keresek, és nem a számlák befizetése helyett vásárolgatok.

2015. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

körmöshöz nem járok, fodrászhoz kb 3 havonta festetni.

Ruhát sem veszek minden hónapban.

Egyébként meg mivel én is dolgozom, van tisztességes fizetésem, nem szól bele a férjem, hogy mikor mit vásárolok.

Nyilván van egy összeghatár, amit már közösen megbeszélünk, ez olyan 20-30e FT-nál kezdődik.

2015. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

fodrász - 75 euró/hó

higiéniai termékek - 10-15 euró/hó

Sminkcuccok - 20-25 euró/háromhavonta

(Az alapozóm 1 évig kitart, szóval évente 50 euró)

Ruha/cipő/bizsu - 100 euró/háromhavonta

A körmeimet magam vágom, reszelem, festem.

Diák vagyok és együtt lakom az élettársammal (több éve)

Németországban élünk.

Diákmelót most nemrég kaptam, az 450 euró lesz, szóval valamennyivel még többet fogok költeni magamra, ha megkaptam a fizum.

Miért, nálatok hogy van? Sokallja?

2015. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Én ugyan nem számogatom, hogy mire mennyit költök, de azt a szabályt betartom, hogy nem nyújtózkodok ovább, mint ameddig a takaró ér, így aztán a férjem sohasem neheztel a túlköltekezés miatt, mert azt nem teszem.
2015. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Ketten élünk máfél fizetésből (130-150 k) sajnos a párom csak alkalmi munkákat talál.

Körmöshöz nem is járnék, ha lenne pénz, akkor se. Fodrászhoz szoktam, 2-3-4 havonta, ahogy időm engedi, de tanulókhoz, így nem fizetek érte. Sminket csak alkalmkra használok, parfümöt gyakrabban, de azokat általában ajándékba kapom. Ruhát, cipőt kb negyedévente veszek, akkor mindent, ami kell, kb 10-15 ezer forintért (Nem szeretek shoppingolni, mindig csak az jut eszembe, hogy erre-arra nincs pénz, pedig nem élünk szegényen, de azért nem, mert megvan, mire mennyit költhetünk).

Itthon tornázom, azért nem fizetek, a legköltségesebb hobbim a főzés, de azt megesszük, szóval nem számít, a férjem örül, hogy változatosan, finomat főzök. Ezenkívül néha egy-egy könyvre, vagy kézműveskedéshez való apróságra költök, évi mondjuk 15 000 forint környékén.

Az egyéb kategóriába sorolnám a macskánkat, mert őt főleg én akartam, bár a férjem is imádja, kb 50 000 forintunkba kerül évente (kaja, oltás, játékok...).

A férjem nem panaszkodik (ő is kb ennyit költ (kivéve a cica persze), csak a saját dolgaira), de szerintem se költök sokat.

2015. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Fodrász kb. 2 havonta 5 ezer, ruhaneműt most elég sűrűn vettem magamnak, az utóbbi 4 hónapban arra is ráment úgy 3 ezer. HObbimra csak akkor költök, amikor éppen szükséges, van, hogy fél éven keresztül minden hónapban kell, van, hogy egy évig egy fillért se kell rákölteni. Legutóbb úgy fél év után költöttem rá újra, ha jól emlékszem 3 ezret fizettem. Havonta 30 ezret költök a tanulmányaimra.
2015. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
kormoshoz, kozmetikushoz nem járok. fodrász 3 havonta 10 ezer. ruhákat akkor veszek, ha szukséges. évente, veszek vagy 4-5 db ruhát, az nekem boven elég. cipot is akkor veszek, ha szétmegy a régi. (de akkor mondjuk kiadok érte 30-40 ezret is - cipore, csizmára) a fitness bérletem egy honapra meg 18 ezer.
2015. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Havonta 5-6 ezer a fodrász + kozmetikus. Csak alap dolgokat szoktam ott, ezért nem fizetek sokat. A férjem is csak fodrászhoz megy havonta.


A többit nem havonta vesszük, hanem amikor kell. Ár nem számít olyankor - ami kell, az kell. Nem kell összeszorítanunk a nadrágot, de nem is szoktunk feleslegesen költekezni. Azért hogy kidobáljunk egy rakás kencét, ruhát, cipőt, stb. felesleges minden hónapban vásárolgatni. Minek? El sem férnénk.

2015. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Havi 3-500 eurót. Körmöshöz nem járok, fodrászhoz kb. 3 havonta a végéből vágatni.

Amire inkább költök az a hobbim, sport, kikapcsolódás pl. Szauna, termálfürdő, mozi, étterem, egyebek akár barátnőkkel, kolléganőkkel vagy a férjemmel.

Ezenkívül ruha, cipő, ékszer, szépségápolás, könyvek, néha 1-1 bluray vagy ps4 játék.

Emellett bőven tudunk félretenni szóval nem gond. A férjem is kb. Ennyit költ magára, és sosem szólunk bele ki mire.

2015. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Én ezekre költök:


körmös: 2000 Ft / hó

fodrász: 3000 Ff / 3 hónap

kozmetikus: 2-3000 Ft / hónap és évente egyszer megyek arctisztításra, ami 5-6000 Ft

kondibérlet: 6000 Ft / hó

fogorvos: 16.000 Ft / év (fogkő-leszedés)

általános tisztálkodó szerek: kb. 2-3500 Ft / hó (ez az átlag, egyik hónapban több, másik hónapban kevesebb, mikor mire van szükségem)

sminkcuccok: 5-10.000 Ft / év

ruházkodás (ruha, cipő, kiegészítők): hát, ezt nehéz megbecsülni, erre költöm a legtöbbet, de átlagban szerintem 15.000 Ft / hó lehet.

2015. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!