Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne kapcsolatban úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne kapcsolatban úgy érezném tetszem neki. De így mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Egy utcában lakunk,párszor találkoztunk-köszöntünk de semmi kommunikáció nem volt köztünk eddig.Egyik este sétáltam egyedül és mikor meglátott utánam jött..Leültünk és nagyon sokat beszélgettünk...Elköszönésnél mondta hogy jó volt velem beszélgetni stb.. Másnap mikor találkoztunk mosolygott,és olyan kedvesen néz mindig..Beszélgettünk pár mondatot ilyen általános dolgokról,majd elköszönt hogy majd találkozunk..Próbáltam rákérdezni barátnőjére óvatosan, azt mondta hogy vannak problémák de mivel már régebb óta együtt vannak most jó így...kb 2 és fél éve vannak együtt.. Nem tudom hova rakni,szimplán barátkozik velem vagy mi a szándéka ? Mindketten 23 évesek vagyunk.
2015. szept. 19. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Kedves veled egy pasi és te már rögtön azt hiszed hogy kikezdett veled?! Nem egy értelmű jófejnak tart és barátkozik veled.
2015. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!