Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első komoly kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komoly kapcsolatból házasság?

Figyelt kérdés

Ha az egyik félnek az első komoly kapcsolata, lehet belőle házasság?

Nekem az a félelmem, hogy a kevésbé tapasztaltnak még tapasztalnia kell sokat, a kapcsolat ezért kiég egy idő után...



2015. szept. 19. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges :) Csak nem annyira gyakori ez, de hallottam már ilyenről
2015. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Kilencedik éve ismerem a páromat. Az első kapcsolatom és neki is, ráadásul annak idején a chaten jöttünk össze,elválasztott fél ország hét évig. Mára együtt lakunk a felesége vagyok és van egy 14 hónapos hercegnőnk. Szóval lehetséges és igen vannak még csodák csak hinni kell bennük.
2015. szept. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn 25 ève vagyok a felesègemmel,elsö kapcsolat volt mind kettönknek.
2015. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Anyukámnak apukám volt az első, igaz, ez annak idején volt, de máig együtt vannak 31 éve.


Ez csakis rajtatok múlik, máson nem!

Mit kell úgy őszintén a másiknak megtapasztalnia még, amit tőled nem kap meg?

Ez olyan szöveg, mint pl. sokan szokták, hogy kiakarják magukat élni. Tehát végig akarják b..szni a fél várost magyarán.


Ha ápoljátok a kapcsolatot, ami csak rajtatok múlik, akkor nem fognak kihunyni az érzelmek. :)

2015. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Végre valaki aki így gondolkodik. Teljesen így van! :)
2015. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is már a 9. évet tapossuk a párommal. Nekem Ő az első komoly, viszont én neki a 2. (Előttem volt egy 6 éves kapcsolata.) De már elkezdtünk komolyabban beszélgetni a jövőről, már együtt élünk.

Szerintem simán lehet elsőből házasság :)

Ez valóban a 2 félen múlik :) És ahogy előttem is írták, tapasztalatot igen is meglehet szerezni a párunk mellett, nem kell ahhoz 20 pasi...

2015. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!