Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg túl komoly lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl komoly lennék, hogy 24 éves férfi létemre a feleségem keresem egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Eddig volt már pár párkapcsolatom, de mind minimum 1 évig tartottak. Csak úgy tudok "összejönni" egy lánnyal, ha el tudom képzelni az életem. Nos, most már ott tartok, hogy ha ez kiderül, már nem kellek senkinek. Nyugis, klasszikus, és komolyzene kedvelő vagyok, ami szintén hátrányt jelent egy széles rétegnél.

E világ nem az én világom, úgy érzem, főleg itt Budapesten...



2015. szept. 17. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez lenne a normális. :)
2015. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy ezt hogyan adod elő az aktuális jelölteknek?
2015. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
"E világ nem az én világom," Nem komoly hanem önmagadtol elszállt. (Bocsi, de az eddigiekböl nekem ez jött le.)
2015. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

inkább csak beképzelt és kicsit megjátszósnak tűnsz...

"ááá én komolyabb vagyok a koromnál" felfogás, de közben meg csak butább és szándékosan mást csinálsz, mint a többiek, hogy te "komolynak tűnj"...


22F

2015. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2-es: nyilván nem ezzel támadom le. Ha van sok közös témánk, és a párkapcsolatra terelődik a szó, és azon belül a célokról, akkor fejtem ezt ki így.

3-as: ezt azért írtam, mert ki vagyok akadva, ami mostanában a generációnk, és az utánunk jövők csinálnak.

2015. szept. 17. 15:27
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Ki mondta, hogy túl komoly vagy? Én is a leendő férjemet keresem 25 évesen és nem jönnék össze olyannal, akivel nem tudnám elképzelni az életemet. Ebben mi olyan különleges? Szerintem minden normális korunkbeli ember erre megy. Aki nem, az majd 2-3-5 év múlva jut el idáig. Ennyi.
2015. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Legutóbb, mikor erre terelődött a téma, hogyan fejtetted ki az ezzel kapcsolatos terveidet?
2015. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne az első beszélgetésnél add elő, hogy Te úgy keresel partnert, hogy az majd a feleséged lesz. Valószínű, ahogy előadod azzal lesz a gond.
2015. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ez tényleg normális. Csomó volt főiskolás társam már 21-24 évesen menyasszony/vőlegény volt. Van olyan akik azóta összeházasodtak.

Én 21 éves vagyok de a párom meg már tervezi hogy megkéri a kezem. Hosszú távú kapcsolat nem pár évre tervezi az ember, hanem ammeddig csak lehet, életük végéig...

2015. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7-es: hát, először is elmondtam, hogy nem futó kaland érdekel, és számomra nem működik egy kapcsolat, ha nemötudom elképzelni másikkal az életem. Konkrét terveket nem jó rögtön elmomdani, mert azt sok tényező befolyásolhat.

Nyílván az együtt élés házasság előtt alap dolog. De erről már egy két randi után beszélek, HA ismét erről a témáról van szó!

8-as: csak ha erre zerelődik a téma, és átlagosan a 3. 4. chat/levelezésnél jön ez elő.

9-es: sok boldogságot! :)

2015. szept. 17. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!