Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy elmélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy elméletileg érett, felnőtt férfi nem képes abbahagyni a hülyéskedés?

Figyelt kérdés

Próbálok nem általánosítani és tisztelet a kivételnek!!!!!

Számomra ez elég bossszantó jelenésg, hogy a 28-30 év feletti férfiak nem képesek a felnőtt, felelősségteljes életet élni, mert gyávák és féltik szabaságukat. Nem képesek elhatározni magukat semmilyen irányba sem, mert számukra fontosabbak a heverok, meg a bulik, meg a játékok meg az stb...

Én speciel nem szeretem az ilyen tesze-tosza embereket, szabályosan cikinek érzem, az ilyenekre nem lehet sem építeni, sem megjelenni velük, de akkor könyörgöm miért csodálkoznak, ha a nők szóba sem állnak velük?

Olyan szinten megváltozott a társadalmi elvárások felépítése, hogy az valami borzalom! Ritka az olyan ember, akire számítni lehet, akiben meg lehet bízni és szeretni lehet.

Oké, valahol ilyennek is kell lenni, de ne a nap 24 órájában!

Bocsánat akit megbántottam volna ezzel!


2015. szept. 19. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos ilyenek a férfiak...

Kevés a kivétel aki érettebben viselkedik.

2015. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

És akkor most minek itt siránkozol? Keress olyat, aki korát megelőzve már 30 évesen vállalatigazgató és a legnagyobb problémája, hogy hogyan oldja meg a globális felmelegedést.


A világ kényelmes lett, és aki csak teheti él vele. Nem kell azokkal foglalkozz. Keresd meg Mr. Perfect-et. Hajrá!

2015. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A videó játékokkal erősen ki lett tolva a gyerekkor. A várható élettartam folyamatosan növekszik, akkor min csodálkozol?

Persze, hogy inkább a haverokkal buliznak, mint a szaros pelenkát cserélgessék 25 évesen.


Ha nem tetszik a korodbelik "éretlensége", válassz idősebbet.

2015. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem inkább te vagy túl komoly. Mi a gond azzal, ha az ember inkább jól érezné magát amíg csak lehet? Nekem nem is kéne olyan férfi aki nem szeret szórakozni, mondván ő már ehhez "túl érett" és kinőtt belőle és inkább csakis a munkával meg a családalapítással foglalkozik...
2015. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze mind a 2 felet megértem. Nem lehet mindenki egyforma!
2015. szept. 19. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen egyetértek veled. Vannak nagyon lump emberek, de sajnos nem csak 20-30-asok, ahnem bőven 40-50-esek is. Nem szabad velük foglalkozni.
2015. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát kérlek... ha szerinted a mai pasasokra nem lehet építeni, akkor bizony rád kell.


Úgyhogy építs magadra bátran (és ne a pasasra várj).

2015. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem meg az bosszant amikor a nők rá akarják erőszakolni a nézeteiket a férfiakra arról, hogy szerintük miket kéne csinálnunk egy bizonyos kor felett.


Aki meg a videojátékokat még mindig a gyerekkorhoz kötik azoknak fogalmuk sincs erről az iparról.

2015. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!