Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mit tudnátok tanácsolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akit szeretek.Abban néha elbizonytlanodok hogy szeret-e,de egyébként sokszor megérint,megsimogat,ad puszit,ilyesmi.Az a problémám,hogy én is szívesen megérinteném (részben "viszonzásul",meg amúgy is szeretném) de nem merem.Mikor ő csinál valamit,akkor nem mindig jut eszembe,máskor meg nem merem,mert tartok tőle hogy furán jönne ki,és nem mindig van rá lehetőségem.Olyan 1x-2x volt hogy megpusziltam,de amúgy nem nagyon merek hozzáérni,meg ilyeneket csinálni.Néha elbizonytalanodok hogy mi van ha nem tetszene neki vagy ha mégse tetszem neki,de máskor meg ő simogat meg ilyenek..és ha meg nem tetszek neki,akkor miért jó neki ezt csinálni..meg elvileg sztem ha ő csinálhatja,akkor én is.De mégsem merem :SSzerintetek hogy próbálkozzak?(Az is jó lenne ha nem lenne túl nyomulós,de mégis szeretném)Voltak akik mondták hogy a combját fogjam meg,de az nekem "sok" lenne,meg ahhoz valahogy olyan helyzet is kell sztem.

2015. szept. 18. 22:34
 1/6 RRR ***** válasza:

valami jelet küldj felé,hogy tudja mi a helyzet

öleld szorosán át

picit puszild meg a cimpáját

simogasd meg ölelés közben a hátát,haját

viszonozd a gesztusaid


különben szegénynek lövése se lesz hányadán álltok,pláne ha egy szolidabb fajta

2015. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)


Egyszer amúgy én is megöleltem,de akkor nem simogattam,csak simán megöleltem.Akkor is főleg azért mert úgy éreztem már muszáj..


Ő alapvetően nem félénk,hanem szerintem épp hogy ő tapasztalt,bátrabb,meg ilyesmi.

Mondjuk lehet volt mikor picit félénkebb volt,de gyakran meg simán megpuszilt (miután hozzábújtam),meg magától megsimogatta az arcom,a kezemre is adott puszit..

De ő bátrabb mint én.

2015. szept. 18. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit.


A csákó nem is biztos hogy akar téged vagy nem tudja eldönteni és akkor minden ilyen plusz gesztussal csak magad alatt vágod a fát.


Főleg hogy azt mondod nem egy félénk típus

2015. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is,második válaszoló!


Talán jobb ha nem csinálok semmit..de ettől függetlenül,nem tartom igaszságosnak,meg túl értelmesnek,hogy ő meg vagy simogat,vagy megpuszil,vagy a kezemre is ad puszit..meg ilyeneket csinál..

Ha egyáltalán nem szeret,miért jó ez neki?:/

Ráadásul,ez kicsit olyan igaszságtalannak is tűnik nekem...

Bár lehet csak én vagyok túl érzékeny meg naiv.

De azért köszi a választ. :)

2015. szept. 18. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, én az első válaszolónak adnék igazat.

Ha azt érzed, igazságtalan vagy, akkor a lelkísmereted szól. A tudatalattud. Hogy ha szeretsz valakit, és ő így kimutazja, akkor neked vi-szo-noz-nod kell.

DE csak ha készen állsz!

:)

24/F

2015. szept. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit utoljára Írtál, nekem úgy jön le, hogy tetszel neki, jelezd finoman hogy neked is. :)

sok sikert 30/f

2017. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!