Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta tetszik egy pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta tetszik egy pasi, de már nem tudom mit mondjak neki? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi, több mint két éve. Amikor megismertem, próbáltam felé közeledni. Egy kellemes ismertség kialakult de nem mondható semminek. Írtam neki párszor, beszélgettünk. Amióta ismerem, nekem volt más közben, ez a 2 év nem a vágyakozásról és a várakozásról szólt de megint úgy érzem, vele szeretnék lenni. Nem tudom mit tehetnék, ha írok neki beszélgetünk és ha találkozunk valahol, váltunk pár szót, semmi több. Mit tehetnék hogy változtathassak ezen a "csak ismerős" zónán? Nem csak egy ismerős szeretnék lenni. Tudtommal nincs senkije, de egyszerűen nem is nagyon merek már közeledni felé.
2015. szept. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz,még csak barátok sem vagytok?Menj rá és változtass a helyzeten.Persze ne túl rámenősen,de egyértelműen.
2015. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dobd be magad, az ég szerelmére! Ha nem mutatod ki a szándékod, miért gondolná, hogy bármit is szeretnél tőle?! :D

Kicsit tessék rámenősebbnek lenni és egyértelműnek a szándékaidat illetően!


24/F

2015. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!