Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért van ez igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van ez igy?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy vannak olyan lányok akik nem mondják meg a pasinak egyenesen hogy nem akarnak többet mint barátság,semmi kapcsolatot ehelyett mégis hagyják hogy reménykedjen a pasi vagyis hogy hajtson rájuk.Tisztelet a kivételnek.Szerintem ezzel csak a pasinak rossz, szenved.
2015. szept. 20. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez valóban így van, ez csak a pasinak rossz. Nem mindenki ilyen, mélyen megvetem azokat a nőket, akik ezt teszik. Bár ugyanezt gondolom a férfiakról is. Velem 1,5 évig játszadozott így egy srác, mikor fiatalabb voltam, ez is épp annyira gusztustalan.


Hogy miért teszik? Fene se tudja..

2015. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Élvezik a figyelmet, törődést.
2015. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Nos, amíg tapasztalatlan kis fruska voltam, addig én sem tudtam egyenesen nemet mondani, mivel féltem, hogy megbántom vele. Én voltam kiközösített, csúfoltak, néztek levegőnek, nem akartam, hogy a másik rosszul érezze magát, így elintéztem annyival, hogy hát beszélgethetünk, aztán meglátjuk. Aztán többnyire magától ellaposodott. Idő és tapasztalat kellett hozzá, meg (új) barátokat kellett szereznem, meg kellett tanulnom társaságban létezni, hogy jól tudjam kezelni ezeket a szituációkat. Azóta már csak azokkal állok hadilábon, akik nem értik meg, hogy a nem nemet jelent.
2015. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért, mert néha tényleg nem tudjuk mit akarunk.

azért, mert van olyan, hogy adunk egy esélyt (pl második, harmadik randi) mert látjuk hogy rendes, és próbálunk beleszeretni, várjuk hogy jöjjön a szikra. de nem jön.

2015. szept. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!