Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti hogyan kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti hogyan kezdeményeztek félénk pasinál?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan "ugrasztjátok ki a nyulat a bokorból", ha úgy tűnik a srác is figyelget, de eléggé nem lép semmit. A kedves baráti csevejig jutunk. Beszélgetek vele, mosolygok rá, keresem a társaságát. Nem tudom ennél többet mit kéne tenni.. (Persze benne van a pakliban, hogy ő is csak baráti szimpátiát érez irántam.)
2015. szept. 20. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
én az ilyen nyuszikra nem tudok férfiként tekinteni, márpedig csak akkor érzem nőnek magam a kapcsolatomban ha férfi van mellettem. az ilyeneket inkább hagyom
2015. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én felvetettem egy találkozót (nem randit). Kapva kapott rajta. Annyi biztatást adtam, amennyit csak tudtam. Azóta együtt vagyunk...

És a kapcsolatban már egyáltalán nem félénk. :)

2015. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem vonzanak a nyuszik, úgyhogy leginkább sehogy. Persze ha valaki csak miattam van zavarban, de egyébként nem egy nyuszi típus, és kölcsönös a vonzódás, az más tészta, akkor kezembe veszem az irányítást.
2015. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhívhatod randira.
2015. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Hívd el valahova, beszélgessetek, mosolyogj sokat rá, érintsd meg, öleld meg. :)


Az 1-es és 3-as válaszolóval pedig ne törődj! Nem tudom, miért zavarja őket, hogy neked tetszik egy félénk férfi.

2015. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
# 5/5 Időpont ma 19:58 - Nem zavar, csak a kérdésre válaszoltunk, hogy mi a nyuszi típusnál nem szoktunk kezdeményezni. :-)
2015. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
# 6/6: Nem hiszem, hogy a kérdező arra volt kíváncsi, hogy kezdeményeztek-e, hanem arra, hogy aki igen, az hogyan teszi.
2015. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
# 7/7 Időpont ma 20:01 - Na, fuss akkor neki még egyszer a válaszoknak, vitának meg szerintem nincs helye, mert mi ugyanúgy válaszoltunk a kérdésre. Az sem mindegy, hogy az illető pasi eleve nyuszi vagy csak egy adott személy jelenlétében van zavarban, de egyébként nem ilyen. Nem sokat tudunk az illetőről, akire a kérdés vonatkozik, sokan eleve nem is figyelnek oda ezekre az egyébként fontos részletekre.
2015. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8/8: A kérdés nem az volt, hogy a kérdező kezdeményezzen-e a félénk srácnál, hanem az, hogy hogyan tegye. Mégis ti az elsőre válaszoltatok.

Egyszerűbben: A kérdésből egyértelműen rá lehet jönni, hogy a kérdező kezdeményezni akar, csak nem tudja, hogyan tegye. Erre ti leírjátok, hogy ti nem kezdeményeznétek a helyében. Nem ez volt a kérdés!

2015. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
AZ 1-es és 3-as válaszolóval nem kell foglalkozni! Hülyeségeket hordanak össze, nekik nem kell nyuszi, ők igazi nőknek érzik magukat, inkább csak sokat képzelnek magukról, óvodás sírós kislányok maximum, nem nők.
2015. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!