Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobb lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék jobb lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van hogy a barátnőm (27) belefáradt abba hogy nem tudom eljuttatni a csúcsra. Én 23 éves vagyok volt már előtte is kapcsolatom viszont szex terén a tapasztalatom nem sok van. ( Kevés alkalmam volt szexelni) Ez a probléma olyan szintre nőt hogy már nincs kedve még hozzám érni sem. Mikor együtt is vagyunk akkor is csak ilyen gyors menetre hajlandó... És ez engem nagyon frusztrál mert megakarom oldani a problémát mert nagyon szeretem és nem akarom ez miatt elveszíteni. Sokszor van hogy mikor ott vagyunk hogy majdnem sikerül a csúcsra érni-e addigra én teljesen kimerülök és egyszerűen nem tudom tovább csinálni nincs erőm és ugye ilyenkor neki már nem jó... Nem hagyjuk abba nem erről van szó csak egyszerűen kimerülök. Lehet ezzel van a baj... Viszont szájjal sem tudom elvinni a csúcsra ... mondtam neki hogy segítsen oldjuk meg ketten mondja hogy mit csináljak jobban mit ne csináljak. De mivel belefáradt ebbe az egészbe azt mondta ő nem akar tanítgatni nincs rá szüksége 27 évesen... Mit tegyek ?

2015. szept. 21. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a p..csába!!

Teljesen fölösleges egy ilyen csaj mellett lenned!

Mi az, hogy ő belefáradt?? Nevetséges! Ő is ugyanúgy mozoghatna rajtad, hogy elélvezzen!

Könyörgöm, tapasztalatlan voltál! Ez most olyan, hogy pl. egy srácnak nem lenne türelme tanítgatni a párját a szexre egy idő után, mert neki nincs türelme!


Bocsi, de a párod, egy önző egoista, ráadásul a problémák elől menekül. Ez hosszú távon felejtős. Jobban érdemelsz.

Szerintem a csaj nem is szeret téged, mert ha szeretne, akkor lenne türelme hozzád! A szeretet ad, és türelmes.


Szerintem ha nem tudjátok ezt felnőtt ember módjára megbeszélni, akkor nincs más hátra, mint a szakítás.

Egyébként nevetséges a viselkedése, és nagyon primitív is 27 éves létére.

2015. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt. előtte működött minden (jó volt akkor is hogy nem sikerült a csúcsra vinnem de nem mindig) az utóbbi időben erősödött meg ez a probléma nagyon... az elmúlt 1 hónapban. Munkát váltottam többet dolgozom ő sem keveset van hogy fáradtak vagyunk és lehet ebből is adódik hogy elfáradok... Tanácstalan vagyok mert félek hogy esetleg másnál keresi majd az örömöt vagy szakítunk. :(
2015. szept. 21. 09:42
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja még azt mondta mikor beszéltünk róla hogy gyakorlunk sokat és majd összecsiszolódunk... sokszor mondta hogy megoldjuk a dolgot mellettem állt és sokat beszéltünk erről. De ez nagyon hirtelen megváltozott...
2015. szept. 21. 09:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt normális hangnemben meg kéne beszélnetek. A szexet nemcsak csinálni kell, hanem beszélni is róla. Elmondod az érveidet, és hogy legyen hozzád türelemmel. Ő talán elfelejtette, mikor ő volt kezdő szex terén?


Ha ezt, az egyébként lényeges dolgot nem tudjátok megbeszélni, akkor nincs mit keresnetek egymás mellett.

2015. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a munkahelyi stressz is kihozta belőle ezt a reakciót. De ha nem türelmes veled, akkor nem tudom,hogy mit kéne csinálnotok. Te mindent megteszel, de ha ő egyik pillanatról a másikra így megváltozott, akkor az már baj.
2015. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hibáztam mert összevesztünk 3 hete. Sok probléma előjött ami előtte nem. Azokat megbeszéltük csak a szex maradt. Mondtam neki hogy sokszor kértem hogy ha baja van vagy valami nem jó szóljon nem csak szexterén hanem máshol is. Mert ha az utolsó pillanatban szól nem tudok majd ellene tenni... és itt az eredménye. Okozhatja nála sok minden csak ilyen hírtelen?!... megbízok benne csak na... remélem minél hamarabb átlendülünk ezen mert ez így nem jó... Ha tudtok tanácsot adni vagy valami technikát mondani azt szívesen fogadom hogy mi az amit kipróbáljak hogy javuljon a helyzet.
2015. szept. 21. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy azzal van a probléma, amit csinálsz. Már az is a ritkább eset, hogy valakinek egyáltalán valamikor is hüvelyi orgazmusa van. Ha eddig is csak nehezen volt, akkor ha kicsit is romlott lelkileg a kapcsolatotok, az elég is. Ha nem megy el, akkor csináld kézzel is, ha úgy sem, akkor csak kézzel. Ha az sem, akkor ő izgassa magát kézzel dugás közben. Előbb utóbb visszatérhet a régi állapot. Olvasd el, tanulságos:


[link]

2015. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!