Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb választás? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb választás? A reménytelen szerelem miatt egyedül, vagy szerelem nélkül egy új kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 23:07
 1/7 aladar12 ***** válasza:
57%
szerintem a második. a szerelem ki tud alakulni valamennyire.
2015. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
2. jobb mert kevésbé fájdalmas.
2015. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van... köszi a válaszokat! Ment a zöld!
2015. márc. 25. 23:14
 4/7 anonim válasza:
93%
Ez mind a kettő SZAR, értelmetlen és pazarlod az energiádat. Inkább figyelj egy kicsit jobban magadra, nem hiszem hogy csak a "párkapcsolat" érdekel. Tanuld meg mi okoz örömet, miben vagy jó, miben vagy sikeres. Ha már sínen vagy hidd el eljön az a szerelem amit szeretnél.
2015. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Semmi ertelme valakivel lenni csak azert ,hogy ne legy egyedul....az rossz neked is meg a masik szemelynek is .Egyszer mindenkinek eljon a boldogsag csak ki kell varni,nem konnyu de az sem konnyu h kapcsolatba legyel valakivel akit nem szeretsz!
2015. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Csak annyira régen szeretek valakit reménytelenül.

Nemrég megismertem egy másik fiút, eleinte lelkes voltam vele kapcsolatban,meg mindenkitől azt hallgattam, hogy mennyire rendes meg pont összeillenénk,de erősebb bennem a szerelem a másik fiú iránt. Állandóan rossz a kedvem emiatt... kezdek belefáradni. Köszönöm nektek a válaszokat. Mindenkit felpontoztam!

2015. márc. 27. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonló cipőben járok. Ha gondolod írj privit s beszélgethetünk róla.
2015. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!