Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha nős a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nős a pasi?

Figyelt kérdés

Sok pasi nem meri elmondani egy nőnek,hogy nős és így kezdik a kapcsolatot,aztán amikor kiderül a dolog áll a bál.

Nos én is azonnal kirúgnék egy ilyen pasit,de nem azért mert nős,hanem mert hazudott!


Nem értem,hogy a nőknek miért nem lehet őszintén megmondani,hogy: "Igen,nős vagyok és van gyerekem.".Miért kell titkolózni? Egy nő számára a nős pasi a legjobb! Nem kell főzni,mosni,takarítani rá,nem lóg folyton a nyakamon és nem von kérdőre,hogy mikor,hol,kivel vagyok. Nem akar tőlem gyereket és mivel anyagilag is rendben van,így nem tőlem kér lakbérre a hónap végén. A "házi koszt" mellett örül minden "extra falatnak" és ettől egészen felvillanyozódik és ez az állapot kitart egész nap. Ráadásul neki lelkileg is megnyugvást jelent,hiszen egy szeretővel olyan dolgokat is megbeszélhet amit egy feleséggel nem tud vagy mer.


Fontos: Nem vagyok prosti! SOHA nem kértem vagy fogadtam el pénzt,mielőtt még ezzel vádolnátok!


22/L



2015. szept. 21. 10:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

Hiába, hogy azt állítod, hogy nem vagy prosti, de az vagy, egy egyszerű használati tárgy, akiért ugyan nem fizetnek, de akkor használnak téged, akkor akasztanak le a fogasról, amikor akarnak.


De ha neked ez az élet tetszik, akkor ámen. :)


Egyébként sok pasi eleve már, ha megcsalja a párját, akkor talán egy új kapcsolat reményében teszi ezt és nem azzal fog nyitni, szerintem, hogy bocs, még nős vagyok, de lehet, hogy már nem..stb.


"Egy nő számára a nős pasi a legjobb!"


NEM, EGY NŐ SZÁMÁRA AZ EGYEDÜLÁLLÓ PASI A LEGJOBB!! Akivel kialakíthat együtt egy teljesen új életet!


De neked más a felfogásod erről, szóval inkább csak annyit írok, hogy légy boldog! :)

2015. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

22 évesen,egyetemistaként nagyon nem vágyom állandó pasira. Nincs időm és energiám erre és unom a sok fiatal srácot,mert nekem nem pálya a : berúgás,drogozás,bulizás kombó. Nem akarok fix pasit,mert nem vagyok senki házvezetőnője,nem mosok és takarítok senkire. gyereket nem akarok,sosem akartam. Nekem így jó az életem.


Mellesleg a pasikat sem szokta zavarni,ha férjezett a csajuk. A csoporttársaim közül többnek van idősebb,házas csaja és ők sem panaszkodnak.

2015. szept. 21. 10:47
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha neked a szerelem és az állandó pasi gond jelenleg, akkor ámen, légy más k..vája akkor.


Majd változik a hozzáállásod kb. 3-4 év múlva, vagy 10 év múlva, mikor látod, hogy a korodbeliek már mind házasok, családjuk van, te pedig egyedül tengeted az életedet.


Csak kívánom, hogy így is légy boldog és ne cseszd el ilyen fiatalon az életedet. :)

2015. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Miért vagyok K? Csak,mert nem szűzen megyek férjhez?


Ami a házasságot illeti,nos nem igazán látok jót. Sokan csak megszokásból vagy a gyerek miatt vannak együtt. És sajna sokan a pénz miatt. :( Bocs,hogy nem kívánok beállni a sorba.

2015. szept. 21. 11:07
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Ez most egy provokatív kérdés akar lenni?

Az őszinteség szép dolog, az viszont már kevésbé, ha egy nős férfi félre akar dugni. Azon elgondolkoztál, mennyire tart, ha így kerekperec közli, hogy csak arra kellesz? Oké, neked ez így jó. Meddig? Egy nap majd azon kapod magad, hogy már a negyedik nős szeretőd is fiatalabbra cserélt, és nem jön az ötödik, mert már nem vagy annyira friss hús. Az ember társas lény, szerintem legalábbis sz@r dolog lehet, ha az embert csak egy macska várja otthon - bocs, macskahívők! Még csak 22 vagy. Idővel talán benő a fejed lágya. Csak kérdés, hogy kinek fogsz kelleni.

2015. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Azért vagy k..va mert pl. házasságban lévő férfiakkal fekszel össze-vissza. De tényleg el kell neked magyaráznom, hogy miért is vagy az?

Azt írtad egyetemre jársz, akkor használd az eszed egyetemista módjára.


Egyébként az, hogy mások kapcsolata, házassága milyen, az tőled független, azt ők alakították úgy. Ha Juliska néninek sz..r a házassága, akkor ez azt jelenti, hogy akkor a tiéd is sz..r lesz??

Hát, ha úgy alakítod, akkor biztos!

2015. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Azért hazudnak, mert az emberek nagy része nem elégedne meg a lerágott csonttal, nem osztozkodna egy másik férfival/nővel, mert úgy gondolja, megérdemel önmagában egy egészet.. Ráadásul egy olyat, amelyiknek még gerince is van. Ezt a hazugság-mizériát nem a te fajtád miatt találták ki, hanem az igényes nők miatt, akik még egy kaland kedvéért sem ereszkednének le egy házasságtörő ember szintjére. A baj ott lehet, hogy nincs rád írva, te nem vagy az. Fogj egy tollat, és írd a homlokodra, hogy k*va, így elkerülhetők lesznek a félreértések.
2015. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Érdekelne,hogy ha a 22 éves FIATOK feküdne le férjes asszonyokkal vagy nős pasikkal,akkor is ezt gondolnátok?


Ja,tudom a ti gyereketek okos és szent,ráadásul az esküvőig szűz,ugye? Vagy neki szabad mert ő FÉRFI én megy csak egy nő azaz k... vagyok.

2015. szept. 21. 11:40
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

4: "Miért vagyok K?" Mert a válaszoló nem tud magyarul. De ez vele a kisebbik gond. Ahhoz kellene némi érzelmi és értelmi intelligencia, hogy egy egyszerű és világos, de szokatlan kérdésre értelmes választ adjunk.


És kábé a válasz is a kérdésedre. Ha neked jó így, akkor csináld ezt, nem baj. Mindegy mit mondanak ostoba emberek. A másik oldalnak, a férfinek ez vagy jó, vagy nem, de hacsak nem ezt csinálja már jópár éve, mindenképp fog tanulni belőle, előre fog lépni. A családja sorsa sem ezen fog múlni, de lehet akár kicsit jó, kicsit rossz is, ezt te nem fogod tudni előre kiszámítani, ne foglalkozz vele. Az egyetlen eset amikor egyértelműen rossz lenne, ha szerelmes lenne beléd egy férfi, és csak emiatt válna a javítható házasságából. De ezt meg te állítod le, mert te nem akarod. Ha lebukik abból lehet nagy fájdalom a feleségnek, de az az igazság, hogy csak a valóságot tapasztalja meg. Esetleg túl korán, esetleg túl későn. Rajtuk múlik hogy dolgozzák fel. Fel lehet. Nekem is sikerült.

2015. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%
25 Nő vagyok, komoly kapcsolattal, úgyhogy velem mellé fogtál. :D :P
2015. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!