Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többmenetes sex-et akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többmenetes sex-et akarok a barátnőmmel akkor ha "elmentem" óvszer csere után csak töröljem meg a péniszem vagy mossam is meg?

Figyelt kérdés

Ki hogy csinálja?

Nem szeretném teherbe ejteni de "örömöt" okozni igen!!! (hülyeséget senki ne írjon)

A válaszokat köszönöm :-)


2010. márc. 13. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció :D

Én bnőmmel ha többmenetesbe csináljuk,először az óvszerbe megyek el,utána leveszem a gumit,megtörlöm,és ha nemáll már utána akkor bnőm cumizik :D és ha felállt akkor beteszem neki,és tudom magamról hogy utána már nem megyek el :)

2010. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosd meg mindenképpen, ha nem úgy tervezed folytatni, mint az első.
2010. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm és várom a többit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ki hogy csinálja??

2010. márc. 14. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

"és ha felállt akkor beteszem neki,és tudom magamról hogy utána már nem megyek el"


gumi nélkül vagy azzal???? mert ha nélkül, akkor ez nem éppen a legbiztonságosabb

2010. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha húzol rá gumit, akkor elég ha letörlöd, ha nem, akkor mosd meg, de az ugy akkor is necces.
2010. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképp gumival akarom csak nemtudom hogy elég ha megtörlöm vagy mossam is meg ?

Ti hogy csináljátok?

Köszi a válaszokat :-)

2010. márc. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!