Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy felizgatott?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom, hányadán állunk a lánnyal, próbálok puhatolózni, de nem tudom eldönteni, hogy csak fél-e, mert tudom, hogy voltak rossz tapasztalatai, vagy már kiábrándult belőlem, mert bátortalanabb vagyok, és nem léptem semmit, de ő se nagyon adott jeleket. Vagyis hát fogalmam sincs, nem értek az ilyenekhez, sokszor vettem már jelnek olyasmit is, amit nem kellett volna, és én is félek a kudarctól. Viszont sokszor gondoltam már rá "úgy", csak a gátlásaim miatt nem merek lépni, pedig a barátnője azt mondta az elején, hogy tetszem neki, csak valamiért azt érzem, hogy nem tudok igazán közel kerülni hozzá, és sajnos én is eléggé zárkózott típus vagyok. Tény, hogy nem vagyok nyomulós, de elég sokszor fantáziáltam már róla, és úgy érzem, hogy ezt nem tudom magamban tartani, de sose szoktam ilyesmiről beszélni. Szerintetek érdemes lenne mindent feltárnom előtte? Vagy inkább hallgassam el? Köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 8. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgatni arany. Ha kiöntöd szíved netovábbját, amit itt leírtál, hogy fantáziálsz róla így ismeretlenül, akkor világba menekül előled:D Majd akkor ráérsz neki elárulni, ha már egyáltalán jártok:)
2015. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen, szoktunk találkozgatni, levelezgetni, csak eleve gátlásos vagyok, és azt sem tudom eldönteni, hogy ő akar-e egyáltalán valamit tőlem, úgyhogy nem igazán merek kezdeményezni.
2015. szept. 8. 22:15
 3/6 anonim válasza:
Egyszeruen hivd el randizgatni legyel vele tobbet aztan ha mar osszejottetek elmondhatotd h fantazialtal. addig ne mert lehet h perverz nunkonak nez mjad es inkabb nem ker beloled.
2015. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond el amit érzel,nincs mit vesztened,és legalább már tudod.
2015. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy mit érzel!


26/N

2015. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kapsz két életbölcsességet, aztán kezdesz vele amit akarsz.


A rengetegszer kivertem rád nem az a romantikus szerelmi vallomás, amire a nők legtöbbje vágyik. Ahhoz, hogy ez így el lehessen mondani és bóknak vegye nagyon jól kellene tudnod, hogy hányadán álltok. Maradj a hagyományos udvarlós dumáknál


Minden kapcsolat mögött tucatnyi lekoptatás van. Nem tudod őket elkerülni, szóval szokj hozzá

2015. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!