Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókot vagy szájrapuszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókot vagy szájrapuszit kaptam? Legközelebb hogyan köszönjünk?

Figyelt kérdés
Végülis nem csak annyi volt, hogy a szánk összeért, hanem az ajkaival "bekapta" az én ajkaimat, de csak pár másodperc volt tényleg. Ez csók volt, vagy csak szájrapuszi? Randi végén volt, úgyhogy nem merültünk bele, de életemben először történt ilyen velem. Legközelebb, ha találkozunk szájrapuszival köszönjünk? 19/L
2015. szept. 22. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy érzed. :) Nem mindegy hogyan nevezzük. Gondolom tetszett. :) Az a lényeg!

Legközelebb szerintem kezdetben elég az arcra puszi is. :) Nem kell mindig lenyelni a másikat. :) Főleg mert ez még friss.

22/F

2015. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp minimum szajrapuszival, ha ezutan arcra puszilsz, abbol azt veszi le, hogy nem a valaszod.
2015. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem igen-nek vehette, mivel mikor abbahagytuk, én ösztönösen visszacsókoltam (már ha ez csóknak számít).

1-es: igen, nagyon tetszett :)

2015. szept. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!