Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha a veletek ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha a veletek ismerkedő férfi 1986 előtt született, meg szoktátok tőle kérdezni volt-e katona?

Figyelt kérdés
Ha nem a válasz arra általába mit feleltek?

2015. szept. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megkérdezni, apám sem volt katona, de ő mozdonyvezető volt, és ezért maradt ki nála a katonaság.
2015. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdezem meg, eszembe se jut. Én is ez a korosztály vagyok, és anno az osztálytársaim sem voltak már katonák.
2015. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha valami miatt szóba kerül ilyen téma. Ha nem a válasz, akkor általában egyből meg is indokolják, hogy pl. orvosi dolgok miatt elengedték vagy ilyesmi és akkor nem kérdezek tovább.
2015. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kérdezem meg, nem érdekel. Különben szerintem a még idősebbek között kell olyanokat keresni, akinél van rá esély. Jártam '82-es sráccal, és szó sem volt róla, hogy ő katona lesz.
2015. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ettől még nem tartom sem férfiasabbnak, ha pedig nem volt akkor nem ettől nyápic. Én szeretem a határozott kiállású férfiakat, de a régi katonaságot abszolút hülyeségnek és elcseszettnek tartottam már akkor is. Ha normális, hatékony kiképzés lett volna az más, de az egy éves szerencsétlenkedés, felmosás, újoncok szivatása és hogy buta primitív tisztek kiélhessék hogy ők aztán valakik az minden, de nem tisztelendő.
2015. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sosem jutna eszembe megkérdezni, mert bár ráférne minden pasira még most is, tudom, hogy a 81-82-es születésű osztályomból csak a ffi osztályfőnököm és én voltunk katonák.
2015. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe sem jut megkérdezni, mert valahogy nem tartom lényegesnek.
2015. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jenei adrienn válasza:
pedig igen fontos dolog volt a srácok életébe, jó sztorik és a fegyelem. anyaként pedig annak vagyok híve csak hoznák vissza mert igen is embert csinál a kis fiúból.
2015. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!