Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek rólam (arc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam (arc, alak, kisugárzás)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. szept. 22. 21:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%
Még alig kerültél be az új közösségbe, a bombacsajok máris leépítik az önbizalmad? Hm, nem lesz ez így jó. Amúgy nálam még mindig előnyt élveznél a sok agyatlan tűsarkús gyökér szolis-kondis cicababához képest.
2015. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
átlagos.
2015. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

...és inkább a komoly kapcsolatok híve vagy :) így már én is pontozok, 10/10


(#9-es)

2015. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ideálom van. Mosolyod és arcod nagyon szép :)

Alakra pedig kifejezetten nőies, nekem nagyon tetszel :)

2015. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
A szemeid túl távol vannak egymástól...
2015. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlag felett vagy.Ne legyen önbizalomhiányod.
2015. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
59%

Picit husis vagy, ami nem feltetlen jelent rosszat. Nagyon szep a mosolyod es eros a kisugarzasod. Amit en tanacsolok, hogy probalj meg egy kicsit mutatosabban oltozkodni. Termeszetesen nem azt mondom, hogy valts at ribire, de picivel tobbet mutatsz az nem gond. ;)

24/N

2015. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Ennél mélyebb dekoltázsom azért nem nagyon szokott lenni :) Meg van sok egyberuhám, magassarkúm stb, most csak pár képet csipkedtem ki :)


Köszönöm! :)

2015. szept. 22. 22:01
 19/33 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nincs gond azzal, amennyit mutatsz magadból. Vannak a képek között alakot mutató és dekoltáltabb darabok is. Az, hogy az ember túrázáshoz kényelmes ruhát vesz fel pedig inkább elvárás nálam. Ha ennél többet mutatnál, az már (nekem) túl sok lenne.
2015. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%
tipikus hülye (bocsi) csaj, aki versenyezni akar a többivel, pedig nem kellene a többit nézni, mi értelme annak? tegyél meg mindent magadért, h jól érezd magad, és ne törődj már a többiekkel, nem is mondok véleményt :P
2015. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!