Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Szüleim már 8 éve külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szüleim már 8 éve külön élnek, mivel tudom igazolni, hogy édesapám nem fizet nekünk semmit?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, szociális ösztöndíj igényléshez kell. évvel ezelőtt elköltözött édesapám, nincs nem volt semmilyen nyilatkozat stb attól, hogy ő fizet e bármit is, mivel csak különélnek, nem elváltak.

Tanús aláírásos nyilatkozatot várnak, de ezzel önkormányzathoz nem fordulhatunk gondolom ? Se adóhivatalhoz.


2015. szept. 23. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Úristen ne haragudjatok a sok hibáért :) Eléggé siettem:)
2015. szept. 23. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
De igen, az önkormányzat ad ki ilyen igazolásokat, hívd fel őket, pontosan mi a teendő, milyen nyomtatvány kell.
2015. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. szept. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!