Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagy hátrány ha félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy hátrány ha félvér vagyok? Édesapám színes bőrű.15/f

Figyelt kérdés
nem tudom Will Smith-nek milyenek a felmenői, de az ismertebb szinesbőrű szinészek közül rá hasonlítok a legjobbban. Mondjuk a hajam nem annyira göndör, csak kb. mint Jaden Smith-nek a fiának csak nincsa annyira megnövesztve.
2011. okt. 4. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
nem hátrány, ha félig cigány lennél na az hátrány lenne.
2011. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint hátrány miben?
2011. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a csajoknál, pl ha odamegyek hozzájuk akkor számítsak-e bunkó viselkedésre vagy tök kedvesek lesznek úgy összességében mindkettő előfordulhat? nem vagyok nagy csajozós de ez már egy ideje a fejemben van...
2011. okt. 4. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Dehogy. Nálunk egy félvér srác volt az egyik legmenőbb a suliban, a származásod miatt nem fognak kinézni.
2011. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb csaj kifejezetten emiatt fog rád mászni! Hidd el, inkább többször lesz pozitívum a csajoknál, mint negatívum! Ne izgulj emiatt! 22/L
2011. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább előny, mint hátrány!

A legtöbb lány arra fog gondolni, hogy neked biztos nincsenek méretproblémáid, és hogy milyen édes gyerekeitek lennének:-)

Voltam már félvér sráccal, és csak szép élményeim vannak.Mondjuk inkább a személyisége fogott meg, az a bónusz volt, hogy nagyon szeretnivaló külseje is volt- gyönyörű szeme, helyes orra, érzéki szája.

2011. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ku.vaaranyos lehetsz (: én biztos nem lennék bunkó ha odajönnél hozzám :P 14 l
2011. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne érezd magad rosszul.:)én is félvér vagyok,csak lány.csajoknal egyaltalan nem gond,pl az en osztalyomban-nem azert-de az egyik legmenobb vagyok,holott neha,(sokszor)szorongok a szarmazasom miatt!13/L
2011. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szintén félvér vagyok és ez egyáltalán nem hátrány a csajoknál. Sőt ez hatalmas előny. Én anélkül hogy bármit tennék sok csajt megkaphatnék. Egyszerűen egzotikumnak számítunk, a külsőnk a szexepilünk és az általánosítások hogy nagy a négerek pénisze és milyen jók az ágyban az mind a malmunkra hajtja a vizet. Az élet bizonyos területein viszont hátrány. Pl nagyobb eséllyel kötnek beléd, szólnak be. Engem pl az utcán mindig megnéznek ami mikor olyan idős voltam mint te eléggé zavart.De ezeket te is megtapasztalod, ahogy idősödsz.


19/f

2012. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hátrány sőt.. :) Én mindig félvér szerettem volna lenni :$



17/L

2012. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!