Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen, ekkora távolsággal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, ekkora távolsággal? ( Lent)

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, januárban megismerkedtem egy ausztrál sráccal ( ő egy évvel fiatalabb). A blogján ismerkedtünk meg, olyanról ír, ami engem is nagoyn érdekel, és kommenteltem egy írását. Így kezdődött. Szépen, lassssan egyre többet beszélgettünk, eleinte csak e-mailben, majd skype-on is. Szellemileg ennyire még senkiben nem találtam társra, és ő is így van ezzel. Igazából nagyon jó, hogy ilyen jó barátra leltem, viszont már rég többet érzek iránta. És ő is irántam. Kimondva még nem lett semmi, és talán jó is ez így. Általában 2-3 hetente írunk egymásnak, gyarkabban nem is lenne jó, szerintem.

A gond az, hogy már pár hónapja, egyre többet gondolok rá,egyre inkább vágyakozom, egyre inkább szeretném, ha egymás mellett, közelebb lehetnénk.

Nem köt semmi (, a felmondási időn kívül) jól tudok angolul. Megfordult a fejemben, hogy kimegyek,aztán eszembe jut, hogy azért téynleg a világ másik felére mennék...

Van aki azt mondja, felejtsem el, ne írjak többet. Van, aki szerint, legyen minden úgy, mint eddig, madj csak lesz valami, hamást nem, jókat beszélgetünk továbbra is.

Nem kérem, hogy megoldjátok helyettem, vagy döntsetek helyettem. Csupán véleményekre vagyok kíváncsi. :)

Eéőre is köszönöm.



2015. szept. 23. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Folytassátok ugyan így. Nem minden kapcsolat ér be a kapcsolat státuszba. Lehettek barátok, ha meg nem tudtok akkor előbb utóbb leküzditek a távolságot. :)

22/F

2015. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég, januárt írtam..júniust akartam! Júniusban ismerkedtünk meg( bár inkább csak júl végére-aug elejére kezdtünk el igazából írni egymásnak)
2015. szept. 23. 19:08
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre hajlok, hogy folytassuk ugyanígy :)

Viszont tényleg kellemetlen, hogy szinte mindig ő jár a fejembe..olyan vagyok, mint egy szerelmes kapaszlány. Amikor látom, hogy írt, teljesen feldobódok. Mondték is már, hogy mikor róla beszélek, valósággal ragyogok, 100 méterről.. :)

2015. szept. 23. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a gond a távismerkedéssel, hogy ha sokáig tart, az emberben kialakul a másikról egy idealizált kép, ami nem ő. Hiába beszélgettek skypeon, az nem ugyanaz. Ne legyen igazam, de az ilyeneknél első találkozáskor általában nagy szokott lenni a csalódás.
2015. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ő is érez irántad valamit, akkor jöjjön ő ide. ne te menj és kínáld magad tálcán.
2015. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért azt nem szeretném, ha ő hagyná ott azt az orszgot, és jönne ide... :D Inkább mennék én oda...persze, értem, hogy hogyan gondoltad, de ezt sajnos nem lehet megoldani, egy átruccanok hozzád látogatóba dologgal.
2015. szept. 23. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy nagyon maganyos es tarstalan ember lehetsz, hogy par honap internetes kapcsolat alapjan bele tudsz szeretni valakibe ugy hogy feladnal erte mindent. Ebbol igen nagy pofara eses lesz :)
2015. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te kis aranyos, és még mosolygós fejet is teszel a kommented végére. :) Neked is hasonló jókat.

Egyáltalán nem vagyok magányos. Egyedül vagyok, de nem magányos. Különbség.

2015. szept. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!