Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes férfiak miért ragaszkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért ragaszkodnak hozzá, hogy náluk idősebb nő legyen a párjuk, és miért veszik sértésnek, ha egy nő, aki erre nem nyitott, elutasítja a közeledésüket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 07:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

Ez fordítva sokkal gyakoribb. Egyes nők miért teszik ezt?

Amúgy nem tudom, hogy egyes férfiak miért teszik.

2015. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

"Ez fordítva sokkal gyakoribb. Egyes nők miért teszik ezt? "

Talán mert egy 10 év a férfi javára értékesebbé és teljesebbé teszi a kapcsolatot. Mindemellett a nők hamarabb is öregednek!


Aki az idősebb nőkhöz vonzódnak szerelemmel azoknál valami nem 100-as. Próbának vagy kamaszkori álmokat beteljesíteni oké a dolog.

2015. szept. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

"Talán mert egy 10 év a férfi javára értékesebbé és teljesebbé teszi a kapcsolatot. Mindemellett a nők hamarabb is öregednek!"


Hülyeség! Kettős mérce!

Ráadásul a férfiak hamarabb halnak meg, tehát ha 10 év korkülönbség van a férfi javára, a nő kb. 15 évig özvegyen marad.

Amúgy én férfiként idősebbeknek és fiatalabbaknak is esélyt adok, ha nem sok a különbség.

2015. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én nem ragaaszkodok hozzá, hogy idősebb párom legyen, de volt már. Ha egyszer őt szerettem meg? Akkor mit tudok tenni? :) Szerencsére viszonozta is
2015. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ha valakivel így alakul, meg hogy valaki célzottan így keres partnert, az más kategória. Én nőként nem szeretnék én lenni az idősebb egy párkapcsolatban.
2015. szept. 9. 08:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus.
2015. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Láttam már itt olyan kérdést, törölték, de az volt benne, hogy 30-hoz közel, de még huszonévesként keresett nőket 50 éves korig, olyanoknál is bepróbálkozna, aki anyja lehetne korban...?
2015. szept. 9. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

A férfiak öregednek gyorsabban nem a nők,inkàbb azokkal van gond,akik 10 évvel idősebb férfiakkal vannak együtt.

18 évesen még lehet menő egy 28 éves férfivel járni,de 10 év múlva már nem lesz olyan nagyon jó egy tottyosodó 40 körüli férfival otthon ülni.Egyébként manapság mindenki mindenen megsértődik,pláne párkapcsolati témákban.

2015. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ha valaki erre tényleg nem nyitott, akkor miért olyan nehéz ezt tudomásul venni, ha már valaki célzottan ilyet keres, eleve számíthat rá, hogy a többségnek minimum furcsa ez a felállás?
2015. szept. 9. 09:15
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Pont fordítva #9-es. Úgy 30 éves korig elmegy a 30 éves pasi és 40 éves nő kombináció. Onnan már ha a pasi 60 és a nő 40 az is jobb. Sokkal inkább kinézik ezeket az "anyuval" járok párokat idősebb korban. Vagy azt mondják hogy a nő annyira gazdag hogy fiatal párt tartson vagy a férfit nevetik ki hogy beteges hajlamai vannak... Nekem egy barátnőm mellett sem maradt meg a fiatalabb férfi hosszútávon...
2015. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!