Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek a mostoha testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek a mostoha testvéremmel? Te összejönnél az én helyemben?

Figyelt kérdés

Tizenkét évesen láttam először, akkor vette el apám az anyát, én nagyimnál éltem 18 éves koromig. Addig ha évi párhétig láttuk egymást akkor talán sokat mondok. Most három éve folyton együtt vagyunk.

Mind a ketten 23 évesek vagyunk, egy városba készülünk külföldre költözni. (Ott él a rokonság bő 3/4)

Ő azt mondta nagyon bejövők neki, amióta meglátott anno hat éve, és azóta is tetszem neki. Eddig cukkolt más pasikkal, de most már a szavakra váltott.

Ő orvostan hallgató, én nagy bátyáim után, ha nem jön közbe semmi, 3-5 éven belül jól kereső észak-nyugat németországi kisiparos.


2015. szept. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
simán
2015. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is. Ráadásul az a jó benne, hogy senki sem szólhat egy rossz szót sem.
2015. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Járni lehet, viszont kérdéses, hogy a házasság engedélyezett-e, hiszen ti jogilag testvérek vagytok akkor is, ha ez nem vérségi.
2015. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Még 18 éves koromig a gyámom is apai nagyanyám volt.


Törvény előtt nem vagyunk rokonok.

2015. szept. 23. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
3: Lehet jogilag. Egyedül az egyenesági rokonság kizáró ok pontosan a vérfertőzés miatt.
2015. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nagyon bejövők neki, amióta meglátott anno, hat éve még vonzódik is hozzám, és azóta is tetszem neki.*
2015. szept. 23. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as, még jogilag sem azok. Mostohatestvérek jogilag!
2015. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Köszi!


18 éves, felnőtt koromig még csak együtt sem nevelkedtünk.

2015. szept. 23. 22:17
 9/9 A kérdező kommentje:
#1, #2, #5 és #7 köszi. Nem mintha csak helyeslő válaszokat várnék, csak a témában helytállókat.
2015. szept. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!