Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az RTL Randi/Randivonal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az RTL Randi/Randivonal tényleg pénzes ha regisztrálok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Te komolyan telefonon akarsz ismerkedni? Figyu, én megértem, én is csináltam már hasonlót, de a telefon 1 picit gáz... Miért nem mész valami társkereső oldalra? Ott legalább kép van a delikvensről - mert tudod az nagyon fontos, h hogy néz ki.

Ja és bár ezeken az oldalakon is nagyon célszerű fizetni, de olcsóbban meg fogod úszni, és jobb szolgáltatást kapsz.

2010. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ki a fene mondta hogy én telefonon akarok ismerkedni??? Nézzél már szét a neten basszus! randivonal.hu, rtlrandi. hu

Én arra voltam kíváncsi hogy ha regisztrálok ezekre az oldalakra akkor kell-e fizetni? Ha nem értesz egy kérést akkor ne válaszolj, ennyi.

2010. márc. 14. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A randivonal anno ingyenes volt (ott jöttem össze párommal 4 éve:) ), de miután fizetős lett az csak a levélküldésre vonatkozott. Hogy most mi van, passz, de megteheted azt is, hogy beregisztrálsz és ha engedi, akkor kiírod az e-mail címed és ott felvehetik veled a kapcsolatot, ha látták az adatlapod.

Vagy keress ingyenes társkeresőket, rengeteg van belőlük, bár a fizetős annyival jobb, hogy aki hülyülni akar nem fog fizetni érte. (én még az ingyenesben jöttem össze párommal és akkor nem voltak ott kamuzós emberek, de persze előfordulhat, ahogy "élőben" is))

2010. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!