Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti hordanátok" I'm her...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti hordanátok" I'm her King"feliratos pólót, vagy gyerekesnek tartanátok?

Figyelt kérdés

Barátnőd csináltatná, saját kezűleg rajzolt koronával és felirattal, rányomtatná a pólóra és ez lenne az ajándék. Magának is olyat, amin azt irja, I'm hi queen.


Hordanátok ilyet az utcán is esetleg,vagy gyerekesnek tűnik?

Jobb lenne egy korona csak,felirat nélkül? (ennek közös története van)


Nem tudok pasi aggyal gondolkozni, minél több véleményre kíváncsi vagyok, nem tudom hogyan csináljam,hogy vállalható is legyen azért!:)


2015. szept. 24. 16:29
 1/7 A kérdező kommentje:
his*
2015. szept. 24. 16:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapból nem hordok pólót... :D Így esélytelen lenne!


24/F

2015. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En a paromnak csinaltam kezileg himzett felsot meg polot is. Mindkettot imadja es hordja is. Szerintem aramyos otlet biztos hordana :)

18/L

2015. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

felsőt csak hordasz,valamilyent, gondolom nem vagy mindig félmeztelen.

Akkor úgy kérdezem, ha a felső ruházatodon lenne ilyen,hordanád?

2015. szept. 24. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, szívesen hordanám
2015. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem orgasm donor + pólóm van :D
2015. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Galléros pólóban jöhetne! :)
2015. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!