Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mit gondolnátok egy...

Lányok! Mit gondolnátok egy olyan fiúról, aki nagy francia/belga képregényrajongó és rendszeresen ezeket bújja? Nem tartanátok ezt gyerekesnek? Képesek volnátok járni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
amennyiben ez nem zavarja a kapcsolatunkat (pl hogy annyira azzal van elfoglalva, hogy rám nincs ideje), akkor nem zavarna
2013. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha gyerekes valaki? Az csak jó, legalábbis ha ilyen dolgokban nyilvánul meg, akkor ez egy plusz pont.
2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg könyvbolond vagyok. :) Semmi gond nincs ezzel. Van aki játszik van aki fest... Te ezt szereted. Nem gàz. :)
2013. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért is lenne gyerekes? Ha valaki annak tartja, akkor az illető felfogásával van baj. Személy szerint sokat játszok, Wii, Xbox, PS +PC. Ettől független marad időm a két gyermekemre, sőt ha az asszonynak van és valamilyen Silent Hill vagy hasonló gameval nyomom, még ide is ül és nézi. Most is Superman rajzfilmsorozatot nézek és csak mosolyog egyet rajta. Nem lenézően, csupán aranyosnak tartja a hobbimat. És a lényeg itt van. Az, hogy mi a hobbija valakinek, nem kell hogy minősítse az embert.
2014. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A baratom 20 évesen pokemonrajongo. De olyan szinten hogy van eredeti gameboya meg pokelabdas lepesszamlaloja, amivel ha mászkál, a pokemonja fejlődik 1-1 szintet. Es egyaltalan nem zavar, a multkor meg is nezettettem magammal (ilyen szerkezet tuti nincs) egy pokemon reszt hogy értsem, mirol van szo (meg mindig nem ertem)
2014. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!