Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy független, önálló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy független, önálló nő vonzó vagy taszító a férfiak számára?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha anyagilag független a szüleitől, önállóan is el tudja látni magát, az vonzó. Ha a viselkedéséből, mozdulataiból, kijelentéseiből folyamatosan ez érződik, hogy "én egy önálló független nő vagyok", az viszont baromi taszító, és nálam elvesztette a nőiességét.
2015. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
#1+1 + annyi még részemről, hogy engem nem zavar, ha természetre ilyen, csak ne vágjon fel vele. És az sem zavar, ha bár önálló, de még a szüleinél lakik. Persze csak akkor nem, ha nem nyit rá az anyja 10 percenként, hogy kislányom, gyere segíteni ebben-abban, ergo nem hagy neki magánéletet.
2015. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezzel hivalkodik, az nagyon taszító.
2015. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
2: Mit jelent, hogy önálló, ha még a szüleinél lakik??:-o
2015. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
#4: arra értem, hogy van saját keresete, élete, épp csak a családi háznál lakik még. De külön lakrészben, vagy saját szobában. Mondjuk jobban tud így sporolni lakásra, kocsira stb.
2015. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5: De akkor nem önálló, mert ha a pénzt félreteszi, akkor nem önmagát látja el, hanem a szülei látják el őt.Ők mosnak rá, ők mosogatnak rá, a használati tárgyakat is ők veszik a lakásba, ők várják a kéményseprőt, ők intézik a felújításokat, ők járnak a lakógyűlésre, ők ügyintéznek a biztosítónál, ők mosatják és szervizeltetik a kocsit, ők intézik az előfizetéseket, stb.

Saját szoba? 2 éves koromtól volt saját szobám, 17 éves koromtól 2 saját szobám...

2015. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem minden fekete és fehér. Meg lehet állapodni abban is, hogy bead havonta 20-30-at, és el lakhat pár évig még így otthon. Még mindig több marad neki, mintha albérletbe költözne, vagy saját lakás törlesztőjét fizetné. Nem hinném, hogy érdemes lenne 1 magas miatt külön mosógépet vennie. Miért kéne csak a szüleinek vennie a használati tárgyakat? Ő is vehet. És ő is intézhet ügyeket. Megbeszélés kérdése. De szerintem csak a büszkeség miatt, hogy "nekem van saját lakásom, hurrá", és közben szegény emiatt, mint a templom egere, felesleges belevágni ekkora anyagi teherbe. Az más kérdés, ha már van valaki partner, és elhatározzák, hogy közösen különmennek. De amíg nincs komoly, minek, ha közben jó a viszonya a szüleivel? Na mindegy.
2015. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7: Igen, csak a szülők azok, akik a saját ízlésük szerint alakítják a lakást, abba nem nagyon van beleszólás.

Mindenkinek van saját stílusa, saját elképzelése.

És mire 20 éves leszel, akkor már rég készen van az a lakás, ki van alakítva. Megvannak az étkészletek, szőnyegek, bútorok, stb. Nemigen van már mit venni bele!

2015. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7: Szóval nekem a független, önálló nő az, aki a saját lakását kialakította és gondozza, és egyedül intéz magának mindent, ami az életben kell.

aki a szüleivel lakik, az pont az ellenkezője ennek, nem független és nem önálló még.

2015. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket nem a másik meglévő, vagy hiányzó egzisztenciája irányítja.
2015. szept. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!